نمایش جزییات خبر
۱۴ بهمن ۱۳۹۱ ۱۸:۴۱

با حضور وزیر ارشاد؛ پنجمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجرآغاز بکار کرد

پنجمین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی فجر شامگاه شنبه-لحظاتی پیش- با حضور سید محمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از اهالی هنر و هنرمندان در موزه هنرهای معاصر تهران آغاز به کار کرد.
با حضور وزیر ارشاد؛ پنجمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجرآغاز بکار کرد
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در این آیین علاوه بر وزیر فرهنگ و ارشاداسلامی جمعی از مسوولان فرهنگی و هنری و هنرمندان کشور نیز حضور دارند.
در این مراسم قرار است از کتاب جشنواره رونمایی شود وهمچنین وزیر فرهنگ و ارشاداسلامی از نمایشگاه جانبی این آیین با موضوع پیامبر اعظم (ص) برگزار شده بازدید خواهد کرد.
 پنجمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر با رونمایی از کتاب چهارمین دوره جشنواره تجسمی فجر و با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ساعت 18 امروز شنبه 14 بهمن ماه در موزه هنرهای معاصر تهران آغاز به کار می‌کند و نمایشگاه آثار غیر رقابتی جشنواره با موضوع پیامبر (ص) نیز گشایش می‌یابد.
شنواره هنرهای تجسمی که پنج سال است در بهمن ماه و همزمان با برپایی رویدادهای هنری دیگر برای هنرمندان این عرصه برگزار می شود،مهمترین رخداد دنیای هنرهای تجسمی است.
در واقع این رقابت هنری را باید برآوردی از یکسال فعالیت هنرمندان این عرصه دانست که فرصتی برای  رقابت، کشف استعدادهای جوان و کسب تجربه هنرمندان تازه کاراز پیشکسوتان را فراهم می کند.
پنجمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر 14 بهمن تا 12 اسفند ماه در تهران و 11 استان برگزار می شود.
اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید