نمایش جزییات خبر
۷ بهمن ۱۳۹۱ ۱۵:۵۰

باحضور وزیر ارشاد و جمعی از مسئولان کشور ؛ نکوداشت آیت الله تسخیری امروز برگزار می شود

نکوداشت شخصیت فرهنگی و بین المللی آیت الله تسخیری با حضور" سید محمد حسینی " وزیر فرهنگ و ارشاداسلامی و جمعی از مسوولان داخلی و خارجی امروز از ساعت 16 تا 21 در هتل پارسیان آزادی برگزار می‌شود.
باحضور وزیر ارشاد و جمعی از مسئولان کشور ؛ نکوداشت آیت الله تسخیری امروز  برگزار می شود

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، در این همایش 95 نفر از شخصیت های برجسته 20 کشور و وزرا و روسای سازمان های مختلف حضور خواهند داشت

قرار است در این مراسم آئین نامه جایزه جهانی آیت الله تسخیری که با همکاری یونسکو و ستاد بزرگداشت ایشان آماده و تهیه شده است رونمائی شود.

همایش بین‌المللی نکوداشت آیت الله تسخیری به همت پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی و با همکاری و حمایت های جدی سید محمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ، جامعة المصطفی العالمیة، مجمع جهانی اهل بیت(ع)، مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، نمایندگی آیسسکو در ایران، نمایندگی یونسکو در ایران، معاونت ارتباطات بین الملل دفتر مقام معظم رهبری (دام ظله العالی) و وزارت امور خارجه، برگزار می شود. 

همچنین نشان عالی خدمت که از سوی ستاد نکوداشت پیشنهاد گردیده و مقدمات اجرائی آن با تاکیدات و حمایت های سید محمد حسینی , وزیر ارشاد آماده و مهیا شده است فردا با حضور رئیس جمهوری کشورمان به آیت الله محمدعلی تسخیری اعطا می شود

 

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید