نمایش جزییات خبر
۴ بهمن ۱۳۹۱ ۱۵:۵۴

دبیر جشنواره بین المللی بانوی فضیلت :ما همه سفیرانی از خیمه حضرت خدیجه (س) هستیم

دبیر جشنواره بین المللی بانوی فضیلت در دومین روز مراسم پایانی جشنواره بین المللی بانوی فضیلت , حامی رسالت گفت: ما همه سفیرانی هستیم از خیمه حضرت خدیجه (س) و باید معرف و مبلغ نیکی ها باشیم.
دبیر جشنواره بین المللی بانوی فضیلت :ما همه سفیرانی از خیمه حضرت خدیجه (س) هستیم

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی , عفت شریعتی از همه علما ، روحانیون ، فرهیختگان و ارسال کنندگان آثار به جشنواره قدردانی کرد و افزود: همه کسانی که در برگزاری این جشنواره تلاش کرده اند دوستان و محبان حضرت خدیجه (س)  هستند و مطمئنا عنایت خاصه حضرت رسول (ص) شامل حال همگان خواهد شد.

وی  آثار ارسالی به دبیرخانه جشنواره را دستاورد عشق , محبت , مودت و معرفت نسبت به حضرت خدیجه (س) ، اول زن مسلمان و ام المومنین جهان اسلام عنوان کرد و افزود: کتابهای جشنواره برای تمامی برگزیدگان ارسال خواهد شد.

مشاور امور بانوان وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به حدیثی از  امام صادق (ع) با این مضمون که آبروی ما را حفظ کنید چون هر عملی انجام بدهید اگر پسندیده نباشد به حساب ما می گذارند ادامه داد:  امروزه اهانت کنندگان به پیامبر اکرم (ص) کم نیستند و همه آنها به  مانند سلمان رشدی ها محکوم به فنا , بدبختی و مذلت هستند.

شریعتی تاکید کرد: ما این جشنواره را به بزرگی  و عظمت رسول الله (ص) ، قداست و پاکی خدیجه کبری (س) و نیکان عالم هستی برگزار کردیم و پاسخ اهانت کنندگان به ساحت قرآن و عترت را دادیم تا بدانند ذات اقدس احدیت دین خود را حفظ خواهد کرد و سرنوشتی جز نکبت و بدبختی در انتظار اهانت کنندگان نیست.

شریعتی با بیان اینکه رشد تکاملی جامعه بشریت به پیشوائی ولایتمداران به سمت ظهور حرکت خواهد کرد گفت: استکبار بین المللی بداند رو سیاهی برای آنان باقی می ماند و صبحی درخشان در انتظار رهروان قرآن و عترت می باشد.

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید