نمایش جزییات خبر
۴ بهمن ۱۳۹۱ ۱۵:۵۶

با حکم وزیرارشاد؛ دبیر جشنواره موضوعی بازی های رایانه ای خلیج فارس منصوب شد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی "بهروز مینایی" مدیر عامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای را به عنوان دبیر جشنواره موضوعی بازی‌های رایانه‌ای خلیج فارس منصوب کرد.
با حکم وزیرارشاد؛ دبیر جشنواره موضوعی بازی های رایانه ای خلیج فارس منصوب شد
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی " سید محمد حسینی " در حکم انتصاب دبیر نهمین جشنواره موضوعی بازی های رایانه ای خلیج فارس آورده است: آرام نیلگون خلیج فارس که آغوش مهربان خویش را روی مردمان پاک نهاد این سرزمین نورانی گشوده است، خاستگاه پر خروش دلیرمردان ایرانی و گردان ایرانی بوده است که با ایستادن در برابر دست یازی های بیگانگان به بهای خون خویش ،این پاره عزیزتر از جان را پاس داشته  و به امروزیان سپرده اند.
جای بس خرسندی است که نسل بصیر امروز نیز بر عظمت و اهمیت این پاره وطن وقوف دارندو برگزاری جشنواره فرهنگی _هنری خلیج فارس که از جمله مصوبات سومین سفر هیأت محترم دولت به استان هرمزگان است،نمادی است از این توجه تعلیق و بصیرت . با نظرداشت به اهمیت این قلب تپیده ایران و نقش تعیین کننده آن در همه وجوه حیات اعتقادی و ملی این سرزمین ،به موجب این حکم به عنوان "دبیر جشنواره موضوعی بازی های رایانه ای خلیج فارس" منصوب می شوید.
امید است با استعانت از درگاه خداوند متعال و همفکری و همکاری دیگر اعضای محترم شورا در تحقق آرمان های بلند این تلاش ارزشمند فرهنگی ،مؤید باشید.
نهمین همایش ملی خلیج‌فارس با رویکرد علمی - پژوهشی و با هدف پاسداشت نام و شناخت ابعاد مختلف و مزیت های متنوع خلیج فارس نهم اردیبهشت ‌ماه سال آینده(1392) برگزار می‌شود.
اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید