نمایش جزییات خبر
۳ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۱۱

مشاور امور بانوان وزیر ارشاد: باید با قلم و بیان خود به مبارزه با نیرنگ دشمنان بپردازیم

مشاور امور بانوان وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی تصریح کرد: امروز که دشمنان اسلام به شیوه های گوناگون به توهین به ساحت مقدس قرآن و رسول اکرم و عترت می پردازند، باید با قلم و بیان خود به مبارزه با نیرنگ و توطئه های دشمنان بپردازیم .
مشاور امور بانوان وزیر ارشاد: باید با قلم و بیان خود به مبارزه با نیرنگ دشمنان بپردازیم

به گزارش مرکز روابط عمومی ، اطلاع رسانی وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی ،« عفت شریعتی » ضمن خیر مقدم به میهمانان داخلی و خارجی حاضر  در آیین اختتامیه نخستین جشنواره بین المللی حضرت خدیجه (س ) گفت: در روزگاری که نظام سلطه بین المللی هر از چند گاهی به ساحت قرآن و معصومین و پیامبر (ص ) و ائمه (ع) اهانت می کند شرط مودّت نیست ،که ما خاموش بنشینیم .

دبیرجشنواره بین المللی حضرت خدیجه( س ) اظهارداشت: پاسخگوئی به اهانت کنندگان ساحت مقدس قرآن و عترت، معرفی جایگاه زن در جهان اسلام ، شناسایی مسئولیت زنان و تبیین سبک زندگی از جمله اهداف مهم این جشنواره است .

شریعتی با بیان اینکه ما باید با قلم و بیان خود به مبارزه با نیرنگ دشمنان بپردازیم ، اظهار داشت : در جریان غدیر خم ،پیامبر ( ص ) به حاضران فرمود: «چرا شما همان گونه که با شمشیرهای خود از خود دفاع می کنید از دین خود دفاع نمی کنید .»

مشاور امور بانوان وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی تاکید کرد : امروز نیز ما باید با بیان، قلم و قدم خود برای دفاع از حق و حقیقت به پا خیزیم .

آئین اختتامیه جشنواره بین المللی حضرت خدیجه (س ) با حضور سید محمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی،خانم مجتهد زاده مشاور رئیس جمهور در امور بانوان و جمعی از مسلمانان داخلی وخارجی در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید