نمایش جزییات خبر
۲۶ دی ۱۳۹۱ ۱۳:۳۶

راهیابی فیلم "اوخوب سنگ میزند" به جشنواره بین المللی فیلم فجر

فیلم سینمایی "اوخوب سنگ میزند" به کارگردانی «سیدهادی محقق » از شهرستان کهگیلویه به بخش نگاه نو سی ویکمین جشنواره ی بین المللی فیلم فجر راه یافت.
راهیابی فیلم "اوخوب سنگ میزند" به جشنواره بین المللی فیلم فجر

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویر احمد فیلم بلند داستانی "اوخوب سنگ میزند" به کارگردانی سیدهادی محقق به بخش نگاه نو سی ویکمین جشنواره ی بین المللی فیلم فجر راه یافت.

 «امین کمالوندی » مدیر کل فرهنگ و ارشاد کهگیلویه و بویر احمد با اعلام این خبر گفت: این فیلم با نگاهی بومی داستان زندگی پر فراز ونشیب پسری که پدر خود را از  دست داده  به تصویرمی کشد .

کمالوندی با ابراز خرسندی از این موفقیت  و تبریک به دست اندرکاران این فیلم افزود: راهیابی این فیلم به بزرگترین و معتبرترین جشنواره فیلم کشور  نشان از توانمندی هنرمندان این استان دارد .  

وی خاطر نشان کرد:فیلم «او خوب سنگ میزند» ساخته «سید هادی محقق »که در بخش مسابقه فیلم های اول سی و یکمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد، با اتمام مرحله صداگذاری توسط حسین ابوالصدق، برای نمایش در جشنواره آماده شد.
این فیلم داستان نوجوانی به نام بردو است که پدر خود را از دست داده و به همراه برادر و مادر خود زندگی میکنند. بردو بخاطر اینکه بتواند زندگی خود را سرو سامان دهد راهی سفری میشود که در میانه راه در گیر اتفاقاتی ناخواسته می شود.

سیدهادی محقق متولد 1357 از شهرستان کهگیلویه میباشد که ازسال 79 وارد عرصه سینما شد وی  در فیلم های متعددی همچون دستهای خالی (۱۳۸۵) ، مرزی برای زندگی (۱۳۸۳)، پیک نیک در میدان جنگ (۱۳۸۳) بعنوان دستیار کارگردان و بازیگر حضور داشته  است.

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی
اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید