نمایش جزییات خبر
۲۱ مهر ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹

اجرای نمایش «افسانه ببر» در تالار چهارسو تئاتر شهر آغاز شد

اجرای نمایش «افسانه ببر» به کارگردانی صدرالدین زاهد از روز سه شنبه بیستم مهر ماه در تالار چهارسو مجموعه تئاتر شهر آغاز شد.
اجرای نمایش «افسانه ببر» در تالار چهارسو  تئاتر شهر آغاز شد

به گزارش روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، نمایش «افسانه ببر» به نویسندگی داریو فو و برگردان، طراحی، کارگردانی و بازی صدرالدین زاهد از روز سه شنبه بیستم مهر ماه در تالار چهارسوی مجموعه تئاتر شهر اجرای خود را آغاز کرد.
در خلاصه این نمایش آمده است: «این نمایش تک نفره که اثری درباره رابطه انسان و طبیعت است به ارتباط یک سرباز زخمی چینی و یک ببر می‌پردازد که در این رابطه هر دو آن‌ها به یکدیگر کمک می‌کنند.
سرباز چینی با شرکت در راهپیمایی بزرگ چین از منچوری حرکت می‌کند اما در میانه راه در درگیری با سربازان دشمن زخمی شده و از ادامه مسیر بازمانده و از دوستان خود جدا می‌شود. او درگیر سیلاب عظیمی شده و به‌سختی می‌تواند جان خود را نجات دهد. به امید نجات به غاری پناه می‌برد اما آنجا با ببری رو‌به‌رو می‌شود و...»
نمایش ـ«افسانه ببر» ساعت 19 به مدت زمان 90 دقیقه و قیمت بلیت 40 هزار تومان در تالار چهارسو مجموعه تئاتر شهر پذیرای دوستداران تئاتر است.
شایان ذکر است هم اکنون علاوه بر اجرای نمایش «افسانه ببر» در تالار چهارسو، نمایش «داستان باغ وحش» به کارگردانی مهدی پاشایی در تالار قشقایی و نمایش «تن ها» به کارگردانی علیرضا معروفی در تالار سایه تئاتر شهر پذیرای دوستداران تئاتر هستند.

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید