نمایش جزییات خبر
۱۸ مهر ۱۴۰۰ ۱۹:۳۴

انتخابات بازرسان خانه مطبوعات جنوب کرمان۲۱ مهرماه سال جاری برگزار می شود

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: انتخابات بازرسان خانه مطبوعات جنوب کرمان ۲۱ مهرماه سال جاری بصورت الکترونیکی برگزار می شود.
انتخابات بازرسان خانه مطبوعات جنوب کرمان۲۱ مهرماه سال جاری برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان، حسین اسحاقی در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی انتخابات بازرسان خانه مطبوعات جنوب کرمان که معاونین اداره کل و اعضای ه‍یات مدیره خانه مطبوعات جنوب کرمان در سالن کنفرانس اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان برگزار شد، اظهارداشت: انتخابات باید بصورت جدی پیگیری و برنامه ریزی شود.

وی با تاکید براینکه فقط خبرنگارانی که عضو خانه مطبوعات هستند می توانند در انتخابات شرکت نمایند، تصریح کرد: خبرنگارانی که عضو خانه مطبوعات نیستند هرچه زودتر تا قبل از برگزاری انتخابات برای عضویت اقدام نمایند تا بتوانند در انتخابات شرکت و از خدمات این خانه استفاده نمایند.

وی با بیان اینکه خانه مطبوعات برنامه مدونی برای آموزش خبرنگاران در نظر بگیرد، افزود: می طلبد دوره آموزشی خبری برای بالابردن سطح آگاهی خبرنگاران برگزار شود و این اداره کل نیز آمادگی همکاری بصورت صددرصدی برای برگزاری دوره های آموزشی تخصصی را دارد.

اسحاقی با اشاره به برگزاری انتخابات بازرسان خانه مطبوعات جنوب کرمان، تصریح کرد: انتخابات خانه مطبوعات جنوب کرمان چهارشنبه  ۲۱ مهرماه سال جاری از ساعت 10صبح تا 12 ظهر بصورت الکترونیکی برگزار می شود.

گفتنی است، در این نشست اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند و مدیر کل نیز قول بررسی و اعلام نتیجه دادند.

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید