نمایش جزییات خبر
دبیر اجرایی پانزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان:
۱۸ مهر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۸

جشنواره تئاتر خیابانی مریوان با رعایت پروتکل ها برگزار می شود

بیر اجرایی پانزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان گفت: تمامی تمهیدات لازم برای برگزاری این رویداد هنری با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در نظر گرفته شده است.
جشنواره تئاتر خیابانی مریوان با رعایت پروتکل ها برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان به نقل از خبرگزاری مهر مرکز کردستان، رحمان هوشیاری در گفت و گو با خبرنگار مهر در خصوص بعضی نگرانی و دلواپسی‌ها در مورد برگزاری این جشنواره اظهار کرد: ضمن تشکر و قدردانی از تمامی کادر درمان و مدافعان سلامت به ویژه تلاش‌های دکتر فردین رضاعی ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی کردستان و مجموعه همکاران ایشان در سنگر مبارزه علیه بیماری منحوس کرونا، تمامی تمهیدات لازم برای برگزاری جشنواره در شرایط بسیار ایمن در نظر گرفته شده است.

وی افزود: سلامت هنرمندان شرکت کننده و عموم مخاطبان جشنواره اولویت اول و مهم ستاد اجرایی در برگزاری جشنواره است و به همین منظور از ابتدای اقدام برای برگزاری این دوره از جشنواره رعایت تام و کامل نکات بهداشتی و دستورالعمل‌های ستاد کرونا همواره سرلوحه کار بوده است و در ادامه نیز همچنان هماهنگ با ستاد کرونا عمل خواهیم کرد.

هوشیاری اعلام کرد: تاکنون اقداماتی در همین راستا انجام شده و تصمیماتی گرفته شده است از جمله آنکه پذیرش هنرمندان منوط به کارت واکسیناسیون و تست PCR است. وی افزود: گروه‌های شرکت کننده در چندین مرحله پذیرش خواهند شد و تجمعی از هنرمندان نخواهیم داشت و در مکان‌های اجرا نیز مطابق با دستورالعمل‌های موجود فاصله گذاری اجتماعی انجام می‌گیرد و حتی برنامه ریزی برای برگزاری مراسم اختتامیه در فضای آزاد و بیرون از سالن‌های سرپوشیده انجام گرفته است.

دبیر اجرایی پانزدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی مریوان افزود: اجراهای جشنواره در فضای باز و محدود به مکان‌های خاص در نظر گرفته شده که کاملاً منطبق با موازین ایمنی بهداشت و سلامت طراحی شده‌اند.

هوشیاری اظهار کرد: با توجه به اینکه روند واکسیناسیون عمومی در استان کردستان و به ویژه شهرستان مریوان با تلاش‌های شبانه روزی کادر خدوم درمان و بهداشت سرعت بیشتری گرفته است و حدود ۲ هفته تا برگزاری جشنواره هنوز زمان باقی مانده است، لذا نگرانی خاصی از این بابت وجود ندارد و انشاالله با همکاری تمامی دستگاه‌های مسئول و تلاش شبانه روزی ستاد اجرایی، این جشنواره در زمان تعیین شده و در صحت و سلامت کامل برگزار خواهد شد.

وی اذعان کرد: در این شرایط ناگوار که به خاطر بیماری کرونا بسیاری از مردم در وضعیت روحی روانی نامناسب به سر می‌برند، هنرمندان شریف تئاتر خیابانی ضمن تلاش برای آموزش و آشنایی هرچه بیشتر مردم با رعایت اصول بهداشتی با زبان گویای هنر، به افزایش روحیه نشاط و تزریق شادی و امید در جامعه کمک خواهند کرد و دوشادوش با مدافعان سلامت در کمک به ریشه کن کردن و مهار کرونا تلاش خواهند کرد.

خبرگزاری مهر مرکز کردستان
اشتراک در
کلیدواژه ها: رحمان هوشیاری- پانزدهمین جشنواره تئاتر خیابانی مریوان- آبان ماه 1400
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید