نمایش جزییات خبر
۱ مهر ۱۴۰۰ ۲۳:۳۲

با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ از برگزیدگان جشنواره رسانه ای ابوذر تجلیل به عمل آمد

با حضور محمد مهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از برگزیدگان جشنواره رسانه ای ابوذر در مشهد تجلیل به عمل آمد.
با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ از برگزیدگان جشنواره رسانه ای ابوذر تجلیل به عمل آمد
در مراسم اختتامیه پنجمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر خراسان رضوی با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، استاندار و سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، جمعی از مسوولین و اصحاب رسانه در تالار شهر مشهد برگزار شد، از برگزیدگان این جشنواره تقدیر به عمل آمد.
در این مراسم  از پیشکسوتان رسانه ای   غلامرضا بنی‌اسدی، سیدمحسن جعفری، سیدحسین محمودزاده سیستانی، حسین کامشاد، امیر روح‌پرور و محمد مهرنیا تقدیر به عمل آمد.
برگزیدگان جشنواره به این شرح تقدیر شدند:
 
در قالب یادداشت غلامرضا بنی اسدی شایسته تقدیر شناخته شد، همچنین مهدی مقصودی رتبه اول، ایمان صلواتی و معصومه مومنیان رتبه دوم و سعید برند و وحید اکرمی رتبه سوم را به خود اختصاص دادند.
در قالب مصاحبه الهام مهدی‌زاده و مجید حسین‌زاده علاقه‌بندان شایسته تقدیر شناخته شدند، محدثه شوشتری رتبه اول، علی قدیری نوفرست و صدیقه رضوانی‌نیا رتبه دوم و محسن فاطمی‌نژاد و صادق جهانی رتبه سوم را کسب کردند.
در قالب گزارش خبری مریم اصغری، محمدعلی میرشکار و فاطمه سهامی حصاری شایسته تقدیر شناخته شدند، همچنین مهدی عسکری و سمیرا شاهیان رتبه دوم و فاطمه غلامی و مهناز اصغری نیز حائز رتبه سوم شدند.
در قالب گزارش غیرخبری نیز حمید دلاوری هروی شایسته تقدیر شناخته شد، الهام مهدیزاده رتبه نخست، معصومه مومنیان رتبه دوم و حسین شعبانی و لیلا جان قربان رتبه سوم را به‌دست آوردند.
در قالب عکس نیز هیأت داوران احمد فیاض شایسته تقدیر دانستند، همچنین حسن صلواتی رتبه نخست، احمد حسنی و مهدی رحمانی مطلق رتبه دوم و میثم دهقانی و امیر عنایتی رتبه سوم را به خود اختصاص دادند.
در قالب آثار نمایشی، تیزر و نماهنگ نیز امید ملایی شایسته تقدیر شناخته شد، حامد پویان رتبه اول، علیرضا باغشنی رتبه دوم و رضا بهرام‌نژاد رتبه سوم را از آن خود کردند.
در قالب انیمیشن نیز مهدی پور پیله‌کش رتبه اول، شهرام بیگی رتبه دوم و سعید شفیعیان رتبه سوم را کسب کردند.
در بخش ویژه سردار سلیمانی از حسین شجاع و مریم تکافی تقدیر به عمل آمد.
در قالب برنامه‌های تلویزیونی نیز از مجتبی احسانی تقدیر به عمل آمد.
همچنین در قالب گزارش تلویزیونی علیرضا محبی و مهدی رهنما شایسته نقدیر شناخته شدند، سیده تکتم سیدی رتبه اول، اعظم فریدون مقدم رتبه دوم و محسن تقی‌زاده و محمود سعیدی مقدم رتبه سوم را از آن خود کردند.
در قالب پادکست و آثار رادیویی صادق هاشمی، سید مهران کاظمی و لیلی کیانی از طرف هیأت داوران شایسته تقدیر شناخته شدند و مرضیه رحیمی، سارا اکبری و وحید اسدی به ترتیب رتبه اول تا سوم را کسب کردند.
همچنین در قالب مستند مسعود قادری، سید صادق غفوریان و حامد پویان به ترتیب رتبه اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
در قالب موشن‌گرافی نیز حسن نیکنام، شهرام بیگی و محمدمهدی خالقی بایگی رتبه‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید