نمایش جزییات خبر
۱ مهر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۵

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر: امیدوارم با حمایت بانک رسالت زمینه ارائه هرچه بهتر خدمات به اهالی فرهنگ و هنر فراهم شود

سیدمجید پوراحمدی، مدیرعامل صندوق اعتباری هنر با محمد حسین حسین زاده، مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت دیدار و گفت‌‌و‌گو کرد.
مدیرعامل صندوق اعتباری هنر: امیدوارم با حمایت بانک رسالت زمینه ارائه هرچه بهتر خدمات به اهالی فرهنگ و هنر فراهم شود

به گزارش صندوق اعتباری هنر، مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت روز چهارشنبه 31 شهریورماه با حضور در صندوق اعتباری هنر، با پوراحمدی مدیرعامل این صندوق در راستای همکاری های مشترک دیدار و گفت‌وگو کرد.

پوراحمدی در این نشست ضمن معرفی فعالیت ها و ماموریت های اصلی این صندوق گفت: تمام تلاش ما در صندوق ا عتباری هنر رفع دغدغه از جامعه فرهیخته هنرمند عضو صندوق است تا با رفع مشکلات آنها زمینه شکوفایی هرچه بیشتر فرهنگ و هنر کشور فراهم شود.

رئیس هیئت مدیره صندوق اعتباری هنر درادامه گفت: بانک قرض الحسنه رسالت در حوزه ارائه تسهیلات قرض الحسنه کم بهره، مجموعه بسیار خوشنامی در سطح کشور است. امیدوارم بر اساس ماموریت صندوق اعتباری هنر در حمایت از هنرمندان بتوانیم با گسترش روابط و همکاری مشترک زمینه ارائه هرچه بهتر خدمات به اهالی فرهنگ و هنر را بیش از پیش فراهم کنیم.

مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت در این دیدار اقدامات صندوق اعتباری هنر در راستای حمایت از اصحاب فرهنگ و هنر را ارزشمند دانست و گفت: این صندوق یکی از مهمترین نهادهای حمایتی از جامعه فرهنگ و هنر کشور است و امیدواریم همکاری میان این دو مجموعه گسترش یابد.

در این نشست راهکارهای لازم جهت اتخاذ تمهیدات بمنظور ارائه تسهیلات به اعضای صندوق اعتباری هنر بررسی و مقرر شد؛ ظرف مدت کوتاهی تفاهم نهایی و شیوه نامه اجرایی به امضاء دو طرف برسد.

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید