نمایش جزییات خبر
۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ۲۰:۰۳

اظهار نظر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره مجوزهای شبکه نمایش خانگی

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: نهادهایی که قرار است اعطای مجوز در شبکه نمایش خانگی را به عهده داشته باشند مشخص شدند و گزارش های کاملا کارشناسی ارائه دادند و در اختیار شورای عالی فضای مجازی قرار گرفته است و بزودی و ظرف مدت کوتاهی تعیین تکلیف خواهد شد.
اظهار نظر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره مجوزهای شبکه نمایش خانگی

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفت و گو با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس، درباره اینکه اعطای مجوز به وی او دی ها توسط ساترا است یا وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و یا صداوسیما گفت: در سال های اخیر اختلافاتی در این باره به وجود آمده است و ما دنبال حل آن هستیم.

محمدمهدی اسماعیلی ادامه داد: به همین دلیل ان شاء الله به زودی در سازمان صداوسیما و ارگان های دیگر جلساتی داریم برای اینکه این مسئله را تعیین تکلیف کنیم و از این موضع اختلافی خارجش کنیم.

وی همچنین درباره اینکه هنوز سازمانی که می خواهد مجوز وی او دی ها را اعطا کند مشخص نیست؟ گفت: چرا مشخص است و الان سازمان سینمایی این مسئولیت را به عهده دارد و برخی دیگر از دوستان برخی از این مجوزها را در دست دارند که باید از این حال دربیاید.

اسماعیلی افزود: بحث ها روشن است و تقریبا نهادهایی که این موضوع را در اختیار دارند بررسی کردند و گزارش های کاملا کارشناسی ارائه دادند و کار کاملا آماده است و در اختیار شورای عالی فضای مجازی قرار گرفته است و بزودی و ظرف مدت کوتاهی تعیین تکلیف خواهد شد.

وی در پاسخ به اینکه آیا نقش صداوسیما در این باره بیشتر خواهد شد؟ افزود: این بحث را بنا داریم در گفت و گوهای سازنده ای مطرح کنیم.

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید