نمایش جزییات خبر
۲۷ شهریور ۱۴۰۰ ۱۱:۱۹

تداوم دسترسی‌ها به کارگاه‌های آموزشی و وبینارهای ششمین نمایشگاه لباس عاشورایی

علاقه‌مندان همچنان فرصت دارند تا با مراجعه به سامانه lmsspace.comبه طور رایگان به کارگاه‌های آموزشی و وبینارهای ششمین نمایشگاه لباس عاشورایی دسترسی داشته باشند.
تداوم دسترسی‌ها به کارگاه‌های آموزشی و وبینارهای ششمین نمایشگاه لباس عاشورایی

به گزارش روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، شهرتاش رزم‌جو، مدیر درگاه مجازی مرتبط با کارگاه‌های آموزشی و وبینارهای ششمین نمایشگاه لباس عاشورایی درباره جزئیات این بخش گفت: خوشبختانه آموزش در بسترهای مجازی این فرصت را برای علاقه‌مندان فراهم می‌آورد که در صورت نبود فرصت مشارکت در کارگاه‌ها بر اساس زمان اعلام‌شده، در آینده بادسترسی داشتن به فایل آرشیوشده، بهره‌برداری لازم از این دوره‌ها را داشته باشند.

او تصریح کرد: در پی برپایی کارگاه‌های آموزشی و وبینارهای مرتبط با ششمین نمایشگاه لباس عاشورایی در بستر مجازی، علاقه‌مندان همچنان فرصت دارند تا با مراجعه به سامانه آکادمی آنلاین با نشانی lmsspace.com به کارگاه‌های آموزشی و وبینارهای این رویداد به طور رایگان دسترسی داشته باشند.

رزم‌جو درباره لزوم مشارکت فراگیر تمامی مؤسسات و مراکز آموزشی با کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور در زمان برپایی رویدادهای گوناگون اذعان داشت: جشنواره‌هایی مانند جشنواره مد و لباس فجر و همچنین رویدادهایی همچون نمایشگاه لباس عاشورایی فرصت بسیار مناسبی را برای همراهی هر چه‌ بهتر بخش‌های دولتی و خصوصی حوزه مد و لباس فراهم می‌آورد و در این میان با هم‌افزایی هر چه بیشتر این دو حوزه و به اشتراک گذاشتن توانمندی‌ها و ظرفیت‌ها از سوی هر کدام، شاهد اتفاقات بهتری خواهیم بود.

این فعال حوزه مد و لباس در خاتمه گفت: شیوع ویروس کرونا آسیب‌های بسیاری را به هنرمندان در بحث کسب‌وکار وارد کرد اما یکی از پیامدهای مثبت این جریان، ایجاد عدالت آموزشی در سراسر کشور بود کمااینکه بسیاری از هنرجویان حاضر در کارگاه‌های مجازی ششمین نمایشگاه لباس عاشورایی از استان‌هایی به‌ جز تهران حضور داشتند. حال‌آنکه در سال‌های گذشته به دلیل بُعد مسافت، این فرصت همراهی را از دست می‌دادند.

ششمین نمایشگاه لباس عاشورایی به همت کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور و با شعار «سیاه‌پوش گشت فلک از برای حسین(ع)» از سی‌ویکم شهریور تا سوم مهرماه 1400 در فرهنگستان هنر برپا می‌شود.

 

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید