نمایش جزییات خبر
۲۴ شهریور ۱۴۰۰ ۱۳:۰۸

دیدار سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ایذه با فرمانده انتظامی این شهرستان

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ایذه با فرمانده و مسئول عقیدتی سیاسی انتظامی شهرستان ایذه دیدار و در خصوص مسائل فرهنگی و امنیتی شهرستان و تعامل طرفین بحث و گفتگو کردند.
دیدار سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ایذه با فرمانده انتظامی این شهرستان

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، حجت سفید پوست فرمانده انتظامی ایذه در این دیدار با اشاره به اهمیت فرهنگ در ارتقای همه شاخص های جامعه، کارها و برنامه های فرهنگی را مقدمه و زمینه ای برای برقراری امنیت بیشتر در شهر و دربین مردم دانست و برتعامل مجموعه نیروی انتظامی در برنامه های فرهنگی تاکید کرد.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ایذه نیز ضمن تشکر از حسن نظر سرهنگ سفید پوست با تائید صحبت های ایشان افزود: هرچه برنامه ها و فعالیت های فرهنگی و هنری در شهرستان بیشتر باشد، آسیب ها و ناامنی های اجتماعی کمتر می شود.

عبدالرضا باغ شیرین ادامه داد: نیروی پرتلاش انتظامی همیشه و همه جا همراه برنامه های اجتماعی و فرهنگی جامعه بوده و همه ما قدردان زحمات این نهاد مهم در جمهوری اسلامی هستیم.

در پایان نیز مقرر شد برای ایجاد امنیت بیشتر در محیط های فرهنگی شهرستان، گشت های نیروی انتظامی، در این محیط ها حضور بیشتری داشته باشند.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید