نمایش جزییات خبر
۲۴ شهریور ۱۴۰۰ ۱۱:۱۲

مدیران چاپخانه های شوش تجلیل شدند

طی مراسمی از مدیران چاپخانه ها و کانون های آگهی و تبلیغاتی شهرستان شوش به مناسبت روز ملی صنعت چاپ با رعایت پروتکل های بهداشتی در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان تجلیل شد.
مدیران چاپخانه های شوش تجلیل شدند

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان،این مراسم به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش با حضور محسن ستاری فر معاونت امنیتی،سیاسی و اجتماعی فرمانداری شهرستان شوش، مهدی عارف سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و محمد دیناروند کارشناس هنری این اداره به مناسبت روز ملی صنعت چاپ با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

معاونت امنیتی، سیاسی و اجتماعی فرمانداری شهرستان شوش ضمن تاکید بر اهمیت موضوع جایگاه صنعت چاپ در دنیای امروز، اظهار کرد: صنعتگران چاپ قشر بسیار مهمی در جامعه هستند و به نظر من تمام  علوم، ایده ها و تفکرها مدیون صنعت چاپ است،یعنی اگر صنعت چاپ نباشد هیچ ایده ای به منصه ی ظهور نمی رسد؛ لذا صنعت چاپ دینی به گردن همه دارد.

محسن ستاری فر افزود: امیدوارم حال که برای اولین بار از مدیران چاپخانه ها و همچنین کانون های تبلیغاتی شهرستان شوش تجلیل می شود، بابی باشد که در سال های آینده این برنامه باشکوه تر برگزار شود و ما هم در این راستا نهایت همکاری را داریم.

در ادامه سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش گفت: یازدهم شهریور برای اهالی صنعت چاپ اهمیت بسیاری دارد چرا که در این روز، صنعت چاپ ایران با بیش از دو سده قدمت دارای هویت شد و «روز ملی صنعت چاپ» نام گرفت. این روز یادآور تلاش مستمر و زحمت مداوم جمع بزرگی از کارگران، صنعتگران و هنرمندان و در یک جمله وامدار تلاش بزرگمردان فرهنگ ایران زمین است.

مهدی عارف افزود: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بعنوان متولی رسیدگی به امور چاپخانه ها، تمام تلاش خود را جهت برطرف کردن دغدغه های مدیران این صنعت می کند و انتظار می رود که چاپخانه های شهرستان نیز در تعامل با این اداره در چارچوب های تعریف شده باشند.

در پایان این مراسم از مدیران چاپخانه ها و کانون های آگهی و تبلیغاتی و همچنین پنج پایگاه خبری که در راستای انتخابات ۲۸ خردادماه ۱۴۰۰ فعالیت قابل توجهی جهت بالا بردن مشارکت مردم داشتند، با اهدای تندیس، به رسم یادبود تقدیر و تجلیل شد.

در بخش دیگری از این مراسم با اهدا لوح تقدیر و کارت هدیه از برندگان مسابقه مجازی «به کسی رأی می دهم که .... به کسی رأی نمی دهم که ....» تجلیل شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید