نمایش جزییات خبر
۲۳ شهریور ۱۴۰۰ ۱۰:۰۹

انیمیشن تولید مرکز گسترش سینما مستند و تجربی، بهترین فیلم فانتوش سوئیس شد

«دیوار چهارم» به کارگردانی محبوبه کلایی و از تولیدات مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی جایزه بهترین فیلم نوزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی انیمیشن فانتوش سوئیس را از آن خود کرد.
انیمیشن تولید مرکز گسترش سینما مستند و تجربی، بهترین فیلم فانتوش سوئیس شد

به گزارش ارتباطات و اطلاع‌رسانی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، جشنواره بین‌المللی انیمیشن فانتوش سوئیس از 7 تا 12 سپتامبر(16 تا 21 شهریور ماه) کار خود را آغاز کرد و «دیوار چهارم» موفق شد مهم‌ترین جایزه این جشنواره را از آن خود کند.

جایزه بهترین فیلم جشنواره بین‌المللی انیمیشن فانتوش هر ساله به اثری تعلق می‌گیرد که در فرم و محتوا بسیار نوآورانه عمل کند.

انیمیشن کوتاه «دیوار چهارم» در بخش رقابتی فیلم های کوتاه جشنواره لندن ۲۰۲۱ به نمایش گذاشته خواهد شد و تاکنون موفق به دریافت جایزه هیات‌داوران موسوم به «زلاتکو گرگیج» در جشنواره زاگرب و حضور در جشنواره انسی شده است.

در خلاصه داستان انیمیشن ده دقیقه ای «دیوار چهارم» آمده است: «آرزو، خیال و خواسته‌هایش در یک آشپرخانه کوچک خلاصه شده؛ پسرک لکنتی آنجا مشغول بازی‌ست.»

محبوبه کلایی متولد شهر قم، انیماتور، فیلمساز، طراح گرافیک و کارگردان فیلم‌های انیمیشن کوتاه و تجربی و فارغ‌التحصیل دانشگاه هنر تهران است.

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید