نمایش جزییات خبر
۲۱ شهریور ۱۴۰۰ ۲۱:۴۸

انجام بهینه امور و رعایت نظم و ضوابط در جهت حفظ منزلت دستگاه فرهنگی کشور ضروری است

معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، روز یکشنبه در نشست مدیران مجموعه معاونت، ضمن تاکید بر حضور موثر و بموقع در محل کار، گفت: انجام بهینه امور و رعایت نظم و ضوابط در جهت حفظ منزلت دستگاه فرهنگی کشور ضرورتی انکارناپذیر است.
انجام بهینه امور و رعایت نظم و ضوابط در جهت حفظ منزلت دستگاه فرهنگی کشور ضروری است

علی اصغر کاراندیش مروستی با بیان این که در آغاز کار دولت جدید هستیم و باید با قوت بیشتری در جهت پیشبرد امور و کمک به اعتلای جایگاه دستگاه فرهنگی کشور در منظومه فعالیت های دولت، در محل کار حضور پیدا کنیم، رعایت پروتکل های بهداشتی و مصوبات ستاد ملی کرونا را امری انکار ناپذیر دانست و بر رعایت آن از سوی همه کارکنان تاکید کرد.

وی اما با عنایت به بایسته های کار وزارتخانه و لزوم حضور فیزیکی مدیران مجموعه در جلسات و مدیریت امور، حضور روزانه و بموقع آنان در محل کار را با رعایت پروتکل های بهداشتی ضروری دانست.

معاون حقوقی، امور مجلس و استان ها، با بیان اهمیت نقش و جایگاه ادارات کل استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بر نظارت و هدایت امور استان ها تاکید و نقش دفتر هماهنگی امور استان ها را در این زمینه مهم توصیف کرد.

کاراندیش، با اشاره به نقش دفتر امور مجلس در حفظ و توسعه تعلاملات خانه ملت و دستگاه فرهنگی کشور، بر دقت در انجام امور و حفظ تعادل و تلاش در تامین مطالبات نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید کرد.

وی همچنین عرصه حقوقی و مالکیت فکری دستگاه فرهنگی کشور را عرصه ای خطیر و با وظایف و کارکرد تخصصی توصیف و قوت در تداوم امور و تقویت توان کارشناسی این مجموعه را در کل مجموعه تاثیرگذار دانست.

در ادامه این نشست مدیران مجموعه به اظهار نظر و هم اندیشی در خصوص موضوعات جلسه پرداختند.

 

روابط عمومی معاونت حقوقی، امور مجلس و استانها
اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید