نمایش جزییات خبر
۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۶:۵۴

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: استفاده از زبان هنر برای انتقال مفاهیم دینی، ارزشی و فرهنگی فهم و پذیرش آن را در جامعه تسهیل می کند

مهدی زارعی در مراسم اختتامیه پنجمین جشنواره فرهنگی هنری انصار الائمه قشم، اظهار کرد: ویژگی های فرهنگی و هنری موجود در جزیره قشم، این منطقه را تبدیل به یکی از بی نظیرترین نقاط کشور کرده است.
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: استفاده از زبان هنر برای انتقال مفاهیم دینی، ارزشی و فرهنگی فهم و پذیرش آن را در جامعه تسهیل می کند

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم ، معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه ازاد قشم گفت : با برنامه ریزی صورت گرفته و موافقت جناب آقای دکتر درویش پور مدیرعامل محترم سازمان، قرار است در آینده نزدیک مجموعه باغ گیاه شناسی سازمان منطقه آزاد قشم برای استفاده هنرمندان، اهالی فرهنگ و هنر و ساکنان تبدیل به فرهنگسرایی با امکانات لازم جهت انجام فعالیت های هنری شود.
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم افزود: استفاده از ظرفیت هنرمندان و به ویژه عناصر مرتبط با هنرهای نمایشی جهت معرفی فرهنگ غنی و اصالت بی نظیر موجود در جزیره قشم به معرفی بهتر میراث ملموس و ناملموس این منطقه کمک خواهد کرد.
زارعی در پایان خاطرنشان کرد: ورود به پنجمین دوره برگزاری جشنواره فرهنگی، هنری انصار قشم، پیام مشخصی دربردارد که همانا، تلاش و مجاهدت اهالی هنر برای تناور شدن این نهال نوپای فرهنگی است.
عنصر فرهنگ و هنر همواره نقش بسیار موثری در رشد و بالندگی جامعه داشته و سازمان منطقه آزاد قشم برای این منظور از فعالیت های مختلف هنری در این منطقه حمایت می کند.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید