نمایش جزییات خبر
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دیدار با آیت الله علوی گرگانی:
۱۹ شهریور ۱۴۰۰ ۱۱:۱۸

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بیشترین ارتباط را با مراجع تقلید خواهد داشت

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اهمیت حوزه علمیه و مراجع تقلید در پشتوانه علمی و معنوی این وزارتخانه، گفت: ما در وزات فرهنگ و ارشاد اسلامی تلاش داریم تا بیشترین ارتباط خود را با مراجع تقلید و علمای حوزه علمیه قم داشته باشیم.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بیشترین ارتباط را با مراجع تقلید خواهد داشت

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به نقل از ایرنا، محمد مهدی اسماعیلی شامگاه پنجشنبه در دیدار با آیت الله علوی گرگانی از مراجع تقلید در قم، افزود: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای تحقق انتظارات مورد انتظار از آن نیازمند پشتوانه‌های علمی وتئوری پردازی حوزه‌های علمیه است.

وی ادامه داد: دولت سیزدهم در تلاش است تا توقعات و مطالبات بر زمین مانده مردم را در طول دهه های گذشته را برآورده کند و در مسیر اعتماد و رضایت عمومی حرکت کند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در دولت سیزدهم توقع  بیشتر از سایر دولت ها است و باید تلاش کنیم به سمت ایجاد بستر همکاری های نزدیک بین حوزه علمیه و دولت حرکت کنیم.

اسماعیلی یادآور شد: تلاش می کنیم دوران کوتاه مسوولیت را به درستی پشت سرگذاشته و فرهنگ غنی و نجات بخش اسلامی را غنی ببخشیم.

وی همچنین در دیدار با رییس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) نیز ابراز کرد: دولت سیزدهم برای پیشبرد اهداف فرهنگی خود نیازمند تولیدات علمی چنین موسساتی است.

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید