نمایش جزییات خبر
۱۸ خرداد ۱۴۰۰ ۰۷:۲۹

فعالیت 60 موسسه فرهنگی قرآن و عترت در جنوب کرمان

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: 60 موسسه فرهنگی قرآن و عترت در جنوب کرمان فعال هستند که این مهم یک ظرفیت فرهنگی بسیار خوبی برای منطقه است.
فعالیت 60 موسسه فرهنگی قرآن و عترت در جنوب کرمان

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان، حسین اسحاقی در آیین تجلیل از فعالان قرآنی شهرستان عنبرآباد که با حضور فرماندار شهرستان عنبرآباد برگزار شد، اظهارداشت: یکی از اهداف اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی تبلیغ و ترویج آموزه های قران کریم در جامعه اسلامی می باشد.

وی تصریح کرد: همچنین دستگاه های مختلفی در این حوزه فعالیت می کنند که تاکنون نیز برنامه های بسیار خوبی در کشور رخ داده است.

اسحاقی خاطر نشان کرد: هدف ما از ترویج فعالیت های قرآنی تربیت افراد قرآنی در تراز جمهوری اسلامی است امروزه همه دستگاه ها برای ترویج  فعالیت های قرآنی تلاش می کنند.

وی با بیان اینکه با راه اندازی مدارس قرآنی در کشور اقدامات بسیار خوبی در حوزه قرآنی شکل گرفته است، گفت: در حوزه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز موسسات فرهنگی قرآن و عترت راه اندازی شدند و عملکرد خوبی داشتند.

اسحاقی با بیان اینکه در جنوب کرمان 60 موسسه فرهنگی قران و عترت داریم، عنوان کرد: در جنوب کرمان فعالان قرآنی زیادی داریم که مکان مناسب ندارند می طلبد خیرین در این حوزه ورود کنند.

وی اظهارداشت: می طلبد از ظرفیت کمیته های برنامه ریزی شهرستان ها برای  فعالیت های قرانی استفاده کنیم که امیدورام در کمیته شهرستان عنبرآباد توجه ویژه ای به فرهنگ و هنر شود.

اسحاقی با اشاره به انتخابات در پیش رو، افزود: باید به دغدغه مقام معظم رهبری مبنی بر حضور حداکثری در انتخابات جامع عمل بپوشانیم و از نظام مقدس جمهوری اسلامی حمایت کنیم.

وی خاطرنشان کرد: دشمنان به انتخابات چشم دوخته اند و تلاش دارند به جمهوری اسلامی لطمه بزنند اما مردم با هوشیاری چنین اجازه ای نمی دهند و 28 خرداد ماه ثابت می کنند پشت نظام ایستاده اند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: هنرمندان جنوب کرمان به  تولید محتوا در فضای مجازی پرداخته اند و محتواهای بسیار خوبی برای مشارکت حداکثری مردم تولید کرده اند.

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید