نمایش جزییات خبر
۱۷ خرداد ۱۴۰۰ ۱۲:۱۰

آغاز طرح بهارانه کتاب در خوزستان

معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از برگزاری طرح بهارانه کتاب با مشارکت 19 کتابفروشی در استان خبر داد.
آغاز طرح بهارانه کتاب در خوزستان

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان،مرتضی جمشیدی با اعلام این خبر گفت: به منظور حمایت از کتابفروشی‌های استان و ترویج فرهنگ کتابخوانی، طرح بهارانه کتاب در استان همزمان با سراسر کشور از تاریخ 17 تا 23 خردادماه برگزار می‌شود.

وی افزود: تعداد کتابفروشی‌های عضو این طرح در استان 19 کتابفروشی است که از این تعداد 11 کتابفروشی از اهواز و 8 کتابفروشی به شهرستان‌های دیگر استان اختصاص دارد.

جمشیدی با بیان اینکه میزان خرید برای هر خریدار در طرح بهارانه کتاب 1400 مبلغ 200 هزار تومان است، تصریح کرد: خریداران می‌توانند با این سقف از 20 درصد یارانه خرید کتاب در این طرح بهره‌مند شوند.

معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان ادامه داد: در طرح بهارانه کتاب امکان خرید غیرحضوری از طریق سامانه کتابفروشی برای علاقه‌مندان کتابخوان فراهم شده است.

وی افزود: از اهواز کتابفروشی‌های پاتوق کتاب اهواز، رسانه بیداری، رشد (شعبه زیتون)، سرزمین کتاب اهواز، شهر کتاب اهواز، شهر کتاب اهواز کیهان، کتاب رشد، شعبه مرکزی، کتاب رشد شعبه نادری، کتاب شرق، کتاب شرق شعبه دوم، کتاب محام و از شهرستانهای آبادان،دزفول و شوشتر کتابفروشی‌های دارالکتب سعید، شهر کتاب آبادان، فرزانگان، فرهنگ، وارثین، کتاب رشد شوشتر، کتاب معراج و کتابسرای رشد در طرح بهارانه کتاب شرکت دارند.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید