نمایش جزییات خبر
مدیر روابط عمومی و ارتباطات رسانه‌‌ای ستاد فهما خبر داد؛
۱۲ خرداد ۱۴۰۰ ۱۴:۵۳

مسابقه «در سایه آفتاب» به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) برگزار می‌شود

نیازی از برگزاری مسابقه کتابخوانی «در سایه آفتاب» به همت ستاد فهما و به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) در بستر فضای مجازی خبر داد.
مسابقه «در سایه آفتاب» به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) برگزار می‌شود

«نرگس نیازی» در گفت وگو با ستاد ارتباطات رسانه‌ای (فهما)، با اشاره به برنامه‌های ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) اظهار کرد: به منظور معرفت‌افزایی نسبت به سیره امام راحل و همچنین آشنا کردن نسل جوان عضو در خانواده بزرگ کانون‌های مساجد، فعالیت‌های متعددی طراحی شده است که از جمله آنها می‌توان به برگزاری مسابقات کتابخوانی اشاره داشت.

مدیر روابط عمومی و ارتباطات رسانه‌‌ای ستاد فهما ادامه داد: در این راستا و با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) نسبت به ترویج فرهنگ مطالعه و توسعه آن میان اقشار مختلف، ستاد فهما اقدام به برگزاری مسابقه‌‌ای از فصول 7 و 8 کتاب «در سایه آفتاب» نوشته «محمدحسن رحیمیان» کرده است.

وی افزود: این مسابقه 14 خرداد در بستر فضای مجازی برگزار شده و اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور می‌توانند با پاسخ به 10 سوال در این مسابقه شرکت کنند.

نیازی تصریح کرد: ستاد فهما هرساله برنامه‌های متعددی را به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) در دستور کار داشت که این مهم زیر سایه شیوع کرونا در دوسال اخیر عمدتا در بستر فضای مجازی نمود یافته است؛ با این وجود نه تنها از کمیت و کیفیت برنامه‌ها کاسته نشده است بلکه اعضای کانون‌ها با حضور در سامانه بچه‌های مسجد حضور پررنگی را به منظور شرکت در دوره ها و مسابقات مختلف دارند.

مدیر روابط عمومی و ارتباطات رسانه‌‌ای ستاد فهما در پایان گفت: علاقه مندان برای شرکت در این مسابقه می‌توانند به صفحه اینستاگرام بچه‌های مسجد به آدرس https://instagram.com/bachehayemasjed.fahma?utm_medium=copy_link مراجعه کنند.

روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور
اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید