نمایش جزییات خبر
۲۸ آذر ۱۳۸۹ ۱۴:۱۶

کانون های مساجد باید مکان عمل به دستوارت دینی باشند

سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان، بر ضرورت ارتقاء وضعیت کانون های مساجد تاکید کرد.

سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان، بر ضرورت ارتقاء وضعیت کانون های مساجد تاکید کرد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان، "امین کمالوندی"سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان در گردهمایی مدیران کانون های فرهنگی و هنری مساجد لرستان گفت: کانون های فرهنگی وهنری مساجد باید مکان ارتقاء وضعیت دینی و فرهنگی جامعه باشند.

وی، با تاکید بر ضرورت نبود آسیب های از قبیل دروغ، تهمت وغیبت در این مکان و پرهیز از شعارگرایی افزود: باید در کانون های مساجد احکام اسلامی به صورت عملی اجراء شود.

کمالوند، تجهیز به علوم اسلامی را از شرایط مورد نیاز مدیران کانون فرهنگی و هنری خواند وخاطرنشان کرد: مدیران کانون های فرهنگی وهنری باید مصداق این روایت باشند که " اگر حق را می دانیم باید به آن عمل کنیم و اگر نمی دانیم باید آن را فرا بگیرم".

وی، با تاکید بر ضرورت جوان گرایی در کانون های فرهنگی وهنری مساجد اظهارداشت: مدیران کانون های فرهنگی وهنری مساجد باید همواره به جوانان فرصت مسئولیت دهند.

کمالوند، با اشاره به اینکه نسل جوان آینده سازان کشور هستند تاکید کرد: مسئولان باید نسل بعداز خود را فعال نموده و دائماً مواظب آنها باشند.

وی، با بیان اینکه مساجد در دوران انقلاب فعالتر بوده اند اذعان داشت: نبود بودجه در مساجد نباید مانع انجام فعالیت های مختلف در این مکان مقدس شود.

کمالوند، با تاکید بر ضرورت اطلاع رسانی خوب و به موقع به مردم گفت: اطلاع رسانی به موقع و درست باعث جذب عموم بخصوص جوانان به مساجد و فعالیت های آن می شود.

سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان در خاتمه، در خصوص حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از کلیه برنامه های فرهنگی و هنری کانون های مساجد استان اعلام آمادگی کرد.

گفتنی است، مدیران کانون های فرهنگی وهنری مساجد نیز در این جلسه خواستار رفع مشکلات کانون های مساجد شدند.

لرستان
اشتراک در
کلیدواژه ها: کانون های مساجد باید مکان عمل به دستوارت دینی باشند
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید