نمایش جزییات خبر
با تأکید بر ارائه خدمات فرهنگی در فضای مجازی توسط کتابداران؛
۲۷ اسفند ۱۳۹۹ ۱۲:۰۷

نحوه و زمان فعالیت کتابخانه‌های عمومی در ایام نوروز ۱۴۰۰ اعلام شد

نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور با صدور اطلاعیه‌ای ضمن تأکید بر ارائه خدمات فرهنگی و فعالیت کتابداران در فضای مجازی نحوه و زمان فعالیت کتابخانه‌های عمومی و ادارات ستادی خود را در ایام نوروز ۱۴۰۰ اعلام کرد.
نحوه و زمان فعالیت کتابخانه‌های عمومی در ایام نوروز ۱۴۰۰ اعلام شد

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور با صدور اطلاعیه ای نحوه و زمان فعالیت کتابخانه‌های عمومی و ستادهای نهاد کتابخانه های عمومی کشور در ایام نوروز (فروردین ماه ۱۴۰۰) را اعلام کرد.

بر این اساس فعالیت کتابخانه های عمومی و ادارات ستادی  در روز پنج شنبه ۵ فروردین ماه ۱۴۰۰ تعطیل بوده و در هفته دوم فروردین ماه (روزهای ۷، ۸، ۱۰ و ۱۱) در شهرهای آبی و و زرد به روال سابق و مطابق شیوه‌نامه های بهداشتی ستاد ملی مبارزه با کرونا به ارائه خدمات می پردازند

در این اطلاعیه تصریح شده است کتابخانه های عمومی واقع در شهرهای قرمز و نارنجی تعطیل هستند  اما خدمات فرهنگی توسط کتابداران در فضای مجازی دنبال خواهد شد.

در بخش دیگری از این اطلاعیه آمده است تعطیلی کتابخانه ها در مناطق نارنجی، صرفا مربوط به هفته دوم فرودین ماه است و ساعت و نحوه فعالیت کتابخانه‌ها پس از ایام نوروز (۱۴ فروردین ماه ۱۴۰۰) به روال سابق از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۴:۰۰ و بر اساس دستورالعمل ساعت فعالیت کتابخانه‌های عمومی خواهد بود

همچنین کتابخانه های مرکزی استان‌ها در شهرهای زرد و آبی نیز در تمامی ایام نوروز باز هستند.

 

زهرا غلامعلی‌زاده

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید