نمایش جزییات خبر
۱۹ اسفند ۱۳۹۹ ۱۴:۵۸

با حضور سید عباس صالحی؛ ویژگی‌های برنامه و بودجه 1400 سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی بررسی شد

جلسه شورای عالی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و بررسی ویژگی‌های برنامه و بودجه 1400 این سازمان برگزار شد.
با حضور سید عباس صالحی؛ ویژگی‌های برنامه و بودجه 1400 سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی بررسی شد

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، این جلسه با دو دستور ویژگی‌های برنامه و بودجه 1400 و جایگاه اسناد فرهنگی این سازمان برگزار شد.

هریک از اعضا پس از ارائه گزارش‌های سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی به اختصار انتقادات و پیشنهادهای خود را ارائه کردند.

در بخش پایانی این جلسه نیز سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه در بخش بودجه سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی برای سال آینده شاهد واقع‌گرایی، آینده‌نگری و انعطاف‌پذیری هستیم، گفت: در این برنامه‌ای که برای بودجه سال1400 سازمان فرهنگ و ارتباطات بیان شد شاهد این هستیم که واقعیات و منابع مالی از گذشته تا کنون مدنظر قرار گرفته است، به طورکلی می‌توان گفت یک بودجه شفاف برای سال آینده را شاهد هستیم.

وی ادامه داد: برای برنامه‌های فرهنگی این سازمان برای سال آینده نیز باید یک تعریف درست از انتظارات را از این برنامه داشته باشیم،  ابتدا برنامه جدید باید براساس بودجه سال آینده سطح‌بندی شود، البته سنجه‌های برنامه و اقدام نیز باید در این میان مدنظر قرار بگیرد.در واقع باید سنجه‌های ارزیابی و اثربخشی مورد بررسی قرار گیرد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خاطرنشان کرد: موضوع دیگر این است که باید اسنادبالادستی که در برنامه راهبردی تاثیرگذار است خط‌های اتصال آن روشن‌تر شود، به طور کلی باید قالب‌ریزی بودجه تعریف و تبیین درستی بشود تا براساس آن دستورالعمل بودجه به شورا ارائه شود.

صالحی یادآور شد: پیشنهاد بنده این است که گزارش برنامه‌های کلی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی برای اعضای شورا ارسال شود تا نظرات خود را سریعا ارائه کنند و این مجموعه نیز بتواند برنامه‌ریزی خوب و هدفمندی را برای سال آینده داشته باشد.

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید