نمایش جزییات خبر
۲۳ دی ۱۳۹۹ ۱۵:۰۱

پروژه مستند «جاهای خالی پُر شود» در فوروم تولید مشترک «تریست» ایتالیا انتخاب شد

پروژه مستند «جاهای خالی پُر شود» از تولیدات مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به کارگردانی عطیه زارع، در یازدهمین دوره فوروم تولید مشترک «تریست» Trieste در کشور ایتالیا انتخاب شد.
پروژه مستند «جاهای خالی پُر شود» در فوروم تولید مشترک «تریست» ایتالیا انتخاب شد

  به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، این برنامه از 25 تا 28 ژانویه 2021 (6 تا 9 بهمن 99) بصورت آنلاین برگزار خواهد شد و شامل 11 پروژه سینمایی و 10 پروژه مستند از 14 کشور جهان می‌شود. 

این پروژه‌ها از بین 387 اثر ارسالی از 56 کشور جهان انتخاب شده‌اند و بیش از 500 دست‌اندرکار، متخصص و تصمیم‌گیرندگان مسئول انتخاب پروژه از سراسر دنیا بصورت آنلاین در این برنامه برای انتخاب پروژه‌ها و دادن جوایز شرکت دارند.

این 21 پروژه سینمایی و مستند برای دریافت جوایز پست پروداکشن، بهترین کارگردان زن و هزینه‌های پخش و بازاریابی با هم رقابت خواهند کرد.

اولین جلسه پیچینگ در روز پنجشنبه 7 ژانویه 2021 (‌18 دی ماه 1399) با حضور کارگردان پروژه مستند «جاهای خالی پُِر شود» (عطیه زارع) و مدیر بخش بین‌الملل مرکز (شیرین نادری) بصورت آنلاین و با حضور داوران این جلسه، لینا پاسانن (فنلاند)، استفانو تیلدی (ایتالیا) و دانیل هوسوار (اسلوونی) برگزار شد.


لازم به ذکر است که پخش بین‌المللی این فیلم بر عهده مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی است.

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید