نمایش جزییات خبر
۲۳ دی ۱۳۹۹ ۱۰:۲۷

معرفی شورای داوران جشنواره ملی «نغمه‌های محمدی»

دبیر علمی نخستین جشنواره ملی موسیقی‌ها و نغمه‌های محمدی با اشاره به تمدید مهلت ارسال اثر و ثبت‌نام در این جشنواره، اعضای شورای داوران را معرفی کرد.
معرفی شورای داوران جشنواره ملی «نغمه‌های محمدی»

به گزارش  روابط عمومی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، میلاد عرفان‌پور دبیر علمی نخستین جشنواره ملی موسیقی‌ها و نغمه‌های محمدی با اشاره به تمدید مهلت ارسال اثر و ثبت‌نام در جشنواره ملی موسیقی‌ها و نغمه‌های محمدی تا پایان دی‌ماه ۱۳۹۹، اعضای شورای داوران این جشنواره را معرفی کرد که بر این اساس سید محمد میرزمانی، هادی آرزم، سعید بیابانکی، سید عماد توحیدی و پیام عزیزی، هنرمندانی هستند که داوری این جشنواره را بر عهده خواهند داشت.

این جشنواره به همت معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مرکز موسیقی حوزه هنری، تقدیر از آثار برتر دهه اخیر و حمایت علمی و مالی از تولید ۱۰ قطعه برتر با موضوع شخصیت والای نبی مکرم اسلام (ص) را در دستور کار دارد.

هنرمندانی که اثری در یکی از گونه‌های مختلف موسیقی و همچنین سرود و تواشیح پیرامون موضوع جشنواره تولید کرده‌اند در بخش اول، و هنرمندان یا گروه‌هایی که آمادگی تولید اثر برای موضوع جشنواره را دارند، می‌توانند با ارسال سوابق و نمونه آثار و طرح پیشنهادی خود در بخش دوم این جشنواره شرکت کنند.

پایگاه www.artfest.ir برای ثبت‌نام و دریافت آثار تا پایان دی‌ماه ۱۳۹۹ فعال خواهد بود.

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید