نمایش جزییات خبر
۲۲ دی ۱۳۹۹ ۱۵:۰۲

دومین جشنواره جایزه فیروزه خوزستان برگزار می شود

معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از برگزاری دومین جشنواره جایزه فیروزه خوزستان با نگاه ویژه به کسب و کارهای فرهنگی بومی استان همزمان با ششمین دوره جایزه فیروزه کشور خبر داد.
دومین جشنواره جایزه فیروزه خوزستان برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، مرتضی جمشیدی با اعلام این خبر گفت: هدف از برگزاری این جشنواره شناسایی ظرفیت های تولیدات فرهنگی استان، ترویج استفاده از محصولات فرهنگی بومی استان و ایجاد فضای رقابتی میان تولید کنندگان، کارآفرینان و هنرمندان است.

وی افزود: این جشنواره در دو بخش کسب و کارهای نوپا (استارتاپ ها) و کالاهای فرهنگی بومی استان به منظور حمایت و شناسایی تولیدکنندگان و علاقه مندان فعال استان در زمینه تولید استارتاپ های خلاق و فرهنگی و کالاهای فرهنگی با الگوی ایرانی اسلامی متناسب با فرهنگ و سنت های غنی موجود در استان برگزار می شود.

جمشیدی ادامه داد: علاقه مندان باید در هر بخش آثار خود را تا 25 بهمن ماه از طریق سامانه jayezehfiroozeh.ir ارسال کنند.

معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان تصریح کرد: دومین جشنواره جایزه فیروزه خوزستان با همکاری اداره کل مجامع،تشکل ها و فعالیت های فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی،اداره کل میراث فرهنگی و صنایع گردشگری استان، پارک علم و فناوری خوزستان و مرکز نوآوری و شتابنده فانوس، اسفندماه 1399 برگزار می شود.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید