نمایش جزییات خبر
۲۲ دی ۱۳۹۹ ۱۲:۱۱

شورای فرهنگ عمومی منطقه آزاد قشم برگزار شد

جلسه شورای فرهنگ عمومی منطقه آزاد قشم در دی ماه و با حداکثری اعضا در سالن بین المللی رشد برگزار شد.
شورای فرهنگ عمومی منطقه آزاد قشم برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم ، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم و دبیر شورای فرهنگ عمومی گزارشی از برنامه های اجرا شده در ایام کرونا و همچنین گزارشی از فعالیت های مجازی و اعلام نتایج آثار برتر مسابقات مجازی بمناسبت مختلف و بویژه سالگرد شهادت سردار سلیمانی و مصوبات جلسات گذشته برای حاضرین ارائه کرد.

علیرضا کمساری در ادامه گفت : به منظور بهره وری و گرفتن خروجی متناسب با مسایل و برنامه های اجرایی در سطح جزیره قشم  باید روسای ادارات و ارگان های عضو شورای فرهنگی عمومی در این جلسات حضور مستمری داشته باشند

وی تصریح کرد با توجه به اینکه جلسات شورای فرهنگ عمومی به معنای فرهنگ سازی در خصوص مسایل کلان و خرد جامعه است و باید مدیران با اجرای قوانین در سازمان ها و دستگاه های مربوطه به عنوان الگوهای عینی جامعه پیشتاز گونه عمل کنند.

در ادامه جلسه امام جمعه شهرستان قشم حجت الاسلام و المسلمین دکتر تارم گفت : برای مقابله با آسیب‌های فراگیر فضای مجازی باید با واقعی‌سازی انتظارات، بر تبیین آثار مخرب فرهنگی آن برای جامعه هدف تمرکز کنیم و سواد رسانه‌ای مفهومی کلی و تخصصی است .

وی تصریح کرد : راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات می‌تواند برخی آسیب‌های فضای مجازی را کاهش دهد و از این رو باید مسوولان کشور با همت مضاعف تحقق این مطالبه ملی را به پیش ببرند.

" پور اشرف " رئیس اموزش و پرورش شهرستان قشم گزارشی از وضعیت دانش آموزان و فعالیت های آموزشی در ایام کرونا و نحوه کلاسهای آموزشی و برنامه های پیش بینی شده در حوزه ارتقا آموزش ارائه کرد .

"سرهنگ سالاری" فرمانده بسیج قشم گزارشی از روند کمک به کادر بهداشت و درمان ، کمک مومنانه و ایجاد بازارچه های محلی صنایع دستی ارائه کرد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید