نمایش جزییات خبر
۱۴ دی ۱۳۹۹ ۱۴:۱۱

مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی خبر داد: امکان مراجعه کارکنان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شورای حل اختلاف فرهنگ، هنر و رسانه

مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از امکان مراجعه کارکنان این وزارتخانه و همچنین خانواده‌های آنها به شورای حل اختلاف فرهنگ، هنر و رسانه برای انجام امور قضایی خبر داد.
مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی خبر داد: امکان مراجعه کارکنان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شورای حل اختلاف فرهنگ، هنر و رسانه
مهدی محمدی مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفت‌وگو با مرکز روابط عمومی این وزارتخانه در این‌باره گفت: باتوجه به عملکرد موفق شورای حل اختلاف اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه تلاش کردیم شرایطی را فراهم کنیم تا کارکنان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و خانواده‌های آنها نیز در صورتی که دچار مشکلات قضایی شوند با مراجعه به این شورا مشکلات آنها مرتفع شود.
 
وی ادامه داد: این مجتمع رسیدگی به اختلافات اهالی فرهنگ، هنر و رسانه پیش از مراجعه به دستگاه قضا را بر عهده دارد. از این رو به نظر می‌رسد این فرصت مناسبی است تا اگر کارکنان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز با مشکلات قضایی مواجه هستند با مراجعه به این شورا بتوانند به سهولت کار خود را به پیش ببرند.
 
محمدی در رابطه با عملکرد مجتمع شورای حل اختلاف فرهنگ، هنر و رسانه که در مرداد ماه سال ۹۸ افتتاح شد، اظهار کرد: این شعبه از شورای حل اختلاف سال گذشته رسما افتتاح شده است. خوشبختانه حضور اهالی فرهنگ، هنر و رسانه در حل اختلافات و در عین حال حفظ کرامت این اقشار جامعه تاثیرگذار بوده است.
 
مشاور وزیر و دبیر هیات رسیدگی به امور مراکز فرهنگی افزود: در مجتمع شورای حل اختلاف فرهنگ، هنر و رسانه، پرونده‌های اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه ارجاع می‌شود و افراد دیگر مانند خانواده‌های هنرمندان و اصحاب رسانه‌ نیز می‌توانند پرونده‌های خود را در این مجتمع، قبل از حضور در مراجع قضایی مطرح کنند.
 
گفتنی است، مجتمع شماره ۳۵ شورای حل اختلاف تهران (ویژه فرهنگ، هنر و رسانه) ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ با حضور سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، اسماعیلی سخنگوی قوه قضاییه و حجت‌الاسلام مظفری رییس شوراهای حل اختلاف کل کشور افتتاح شد.
اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید