نمایش جزییات خبر
۱۳ آذر ۱۳۹۹ ۱۹:۴۵

برندگان مسابقه مجازی عطر همدلی در شوش تجلیل شدند

برندگان مسابقه مجازی «عطر همدلی» که در دو بخش دلنوشته و پیامک به مناسبت میلاد رسول اکرم (ص) در شهرستان شوش برگزار شد،طی مراسمی تجلیل شدند.
برندگان مسابقه مجازی عطر همدلی در شوش تجلیل شدند

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش در این برنامه گفت: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش از بهمن ماه 1398 و شیوع ویروس منحوس کرونا هر چند که از فعالیت های حضوری محروم شد، اما گروه های تئاتر آپادانا، اندیشه و جنت الحسین(ع) با ضدعفونی،گندزادیی و توزیع ماسک در بهمن و اسفندماه 1398 فعالیت قالب توجهی داشتند.

رضا ذاکری افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون انجمن ها و گروه های وابسته به این اداره در فضای مجازی در زمینه های نمایشنامه نویسی،داستان نویسی،اجرای قطعات موسیقی،شعر خوانی،دلنوشته،عکس،نقاشی و غیره بیش از 52 برنامه اجرا کردند.

وی اضافه کرد: مسابقه مجازی عطر همدلی به مناسبت میلاد رسول اکرم(ص) در دو بخش پیامک و دلنوشته با استفاده از قرآن کریم توسط عباس کرم الهی مدیر گروه تئاتر اندیشه اجرا شد که خوشبختانه مورد استقبال عموم قرار گرفت.

مدیر گروه تئاتر اندیشه با ارائه گزارشی از مسابقه عطر همدلی گفت: از مجموع 52 برنامه ای که سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شوش اشاره کردند، 12 برنامه از آنها توسط گروه تئاتر اندیشه برگزار شد و این مسابقه سیزدهمین برنامه ای است که در روزهای کرونایی توسط این گروه برگزار شده است.

عباس کرم الهی افزود: 200 نفر در دو بخش پیامک و همدلی با ارسال آثار خود در این مسابقه شرکت کردند و بنا به نظر کمیته داوران، سعیدیه خیتال و افسانه حسنوند در بخش دلنوشته و رقیه احمدی و عقیل سرخه در بخش پیامک به عنوان برگزیده شناخته شدند و امروز با رعایت پروتکل های بهداشتی با اهدای لوح تقدیر و هدیه از آنها تجلیل شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید