نمایش جزییات خبر
۱۳ آذر ۱۳۹۹ ۱۹:۳۴

اهدا 20 جلد کتاب به زندانیان خوزستان

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش در پی فراخوان جمع آوری کتاب توسط مسئول کمیته فرهنگی ورزشی کشتی پهلوانی و زورخانه ای استان خوزستان، 20 جلد کتاب به زندانیان خوزستان اهدا کرد.
اهدا 20 جلد کتاب به زندانیان خوزستان

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، مسئول کمیته فرهنگی ورزشی کشتی پهلوانی و زورخانه ای استان خوزستان با حضور در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش در راستای فراخوان جمع آوری کتاب برای زندانی های استان خوزستان گفت: در نشستی که با مسئولان زندان های خوزستان برگزار شد، مقرر شد که کتاب هایی با هرموضوع و هر نوع چاپ جهت استفاده زندانیان جمع آوری شود تا ما هم آنها را به مسئول فرهنگی زندان های استان خوزستان تحویل دهیم.

حسین عدالت پور افزود: در همین راستا بر آن شدیم تا با انتشار فراخون، هر خیَر را به اهدا حداقل یک جلد کتاب دعوت کنیم و این کار را از دستگاه های فرهنگی شروع کردیم. و امروز به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش آمدیم و از این دستگاه که متولی فرهنگ و هنر این دیار است آغاز کردیم.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش ضمن اهدا 20 جلد کتاب گفت: مددجویان در زندان، با مطالعه کتاب باید فرصت و وقت خود را ارزشمند بدانند و استفاده مفید ببرند.

رضا ذاکری افزود: برای افزایش فرهنگ کتابخوانی، 20 جلد کتاب از طرف اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش به زندانیان استان خوزستان اهدا کردیم.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید