نمایش جزییات خبر
۱۲ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۵۶

پنجمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان گتوند برگزار شد

پنجمین جلسه شورای فرهنگ عمومی و جلسه اداری شهرستان گتوند با حضور مسئولان در مصلای امام خمینی این شهرستان برگزار شد.
پنجمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان گتوند برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان گتوند گفت: مقام معظم رهبری به اهمیت فرهنگ اشاره خوبی داشتند و فرمودند: فرهنگ از اقتصاد هم مهم‌تر است و این نکته برای همه ما از اهمیت بالایی برخوردار است و باید آن را مد نظر داشته باشیم.

حمید بهداروندی با اشاره به مصوبات شورای فرهنگ عمومی افزود: شاید مصوبات جلسات شورای فرهنگ عمومی به کندی صورت پذیرد، چون فرهنگ سازی نیاز به زمان دارد و خوشبختانه در این شهرستان مصوبات به طور کامل و جامع در حال پیگیری و انجام شدن است.

وی ضمن تشکر و قدردانی از اعضاء شورای فرهنگ عمومی شهرستان تصریح کرد: مسائل و مشکلات فرهنگی در شهرستان اگر پیگیری شوند مطمئناً بازخورد خوبی در فرهنگ سازی و ترغیب مردم برای انجام آن دارند و خوشبختانه مسئولان شهرستان گتوند در این راستا پیگیر و همدل هستند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان گتوند نیز در این جلسه خطاب به مسئولان گفت: در بعد اجتماعی همه ما یکی هستیم و حواسمان باشد که مسئولیت را به رخ نکشیم. مسئولیت ما امانت دست ماست، باید مواظب باشیم و هر کسی مسئولیتی و امانتی را در دنیا به او بدهند باید قدردان باشد.

حجت‌الاسلام والمسلمین اسماعیل اسدپور در مورد خصوصیات و و یژگی های یک مدیر اظهار کرد: مدیران جهادی باید روز و شب نداشته باشند و ایده های جدید ارائه بدهند و ایده های قدیمی را بروز رسانی کنند.

وی افزود: از دیگر خصوصیات یک مدیر جهادی، تخصص و تعهد کافی،نوآوری و نظم و انضباط است. اخلاق خوب داشته باشد و با مردم خوب صحبت کند.مردم مشکلات دارند باید به آنها کمک و مشکلاتشان را حل کنیم.

حجت‌الاسلام اسدپور با اشاره به شورای تبلیغ شهرستان گفت: شورای تبلیغ شهرستان گتوند متشکل از امام جمعه،رئیس اداره تبلیغات،فرمانده سپاه و رئیس اداره اوقاف و امور خیریه است که مباحث شهرستان در امور تبلیغی،مساجد،هیئت ها و تصمیم های فرهنگی که قرار است اتفاق بیفتد در این شورا مطرح و تصویب می شود و برای هر منطقه جلسه خاصی برگزار می شود.

فرماندار گتوند در ادامه اظهار کرد: ما مسئولان باید مشکلات مردم را حل کنیم و پیگیر آنها باشیم و آنچه از دستمان بر می آید و در توان داریم برای آنها انجام دهیم.

عبدالرضا احسانی نیا تصریح کرد: مردم عملکرد ما را می بینند،پس مسئولان ادارات واقعیت ها را انعکاس دهند و از انعکاس کاری که انجام نداده اند،خودداری کنند.

وی پیرامون وضعیت کرونا در این شهرستان گفت: به هیچ عنوان نمی توانیم خودمان اعلام وضعیت کنیم و فقط از طریق وزارت بهداشت و درمان، وضعیت شهرستان ها اعلام می شود.

گفتنی است، در پایان جلسه مصوباتی توسط اعضاء شورای فرهنگ عمومی شهرستان گتوند به تصویب رسید.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید