نمایش جزییات خبر
۱۳ آذر ۱۳۹۹ ۱۹:۴۵

راهیابی آثار عکسان بوشهری به مرحله نهایی دومین جشنواره ملی اشتغال

پس از شور هیئت داوران و اعلام نتایج آثار، 4 اثر از هنرمندان بوشهری به مرحله نهایی و نمایشگاه دومین جشنواره ملی اشتغال راه یافتند.
راهیابی آثار عکسان بوشهری به مرحله نهایی دومین جشنواره ملی اشتغال

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر، گفت: پس از شور هیئت داوران، از میان آثار ارسالی، 54 نفر از شرکت کنندگان به عنوان پذیرفته شدگان و راهیافتگان به مرحله نمایشگاه دومین جشنواره ملی اشتغال بودند که آقایان سعید عرب زاده و امیدرضا پورنبی و سرکار خانم مریم ترابی از بوشهر نیز در میان پذیرفته شدگان قرار داشتنند.

محمد حسین زندویان افزود: این آثار پس از پالایش از حیث رعایت مقررات و ضوابط اعلامی، کدگذاری و بدون آگاهی داوران از صاحب اثر وارد فرایند داوری شد که با حضور آقایان کریم متقی، عباس بلوچی و حمید صادقی در تاریخ 25 آبان ماه به صورت آنلاین و از طریق «پنل هوشمند داوری دبیرخانه دائمی جشنواره» آغاز و در تاریخ 9/9/99 به پایان رسید.

وی افزود: بر اساس شرایط اعلامی دبیرخانه مقرر بود تا داوری بخش های مختلف در دو مرحله صورت گیرد اما به دلیل سطح بالای جشنواره و کیفیت قابل توجه آثار ارسالی، مراحل داوری تا 5 مرحله افزایش پیدا کرد.

زندویان اظهار داشت: در پرتو الطاف الهی و با پایان یافتن مهلت شرکت در دومین جشنواره عکس اشتغال، در مجموع سه بخش حرفه ای، موبایلی و جایزه اشتغال، 1498 اثر از 65 شهرستان و 28 استان کشور به دبیرخانه جشنواره ارسال شد.

وی گفت: همچنین از میان افراد فوق و بر اساس انتخاب هیئت داوران نیمی از افراد، به عنوان برگزیدگان جشنواره به بخش ویژه جشنواره و تور عکاسی راه پیدا کرده اند که اسامی آنها در موعد مقرر اعلام خواهد شد.

لازم به ذکر است نفرات اول تا سوم هر بخش در اختتامیه جشنواره از سوی نماینده هیئت داوران اعلام خواهد شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید