نمایش جزییات خبر
۶ آذر ۱۳۹۹ ۱۲:۵۶

188 نفر از اعضای کانون های مساجد کردستان در مسابقه کتابخوانی «ماجرای عشق من» شرکت کردند

گلباغی با اشاره به برگزاری برگزاری مسابقه کتابخوانی «ماجرای عشق من» در کانون های مساجد کردستان گفت: بعد از پایان مهلت شرکت در این مسابقه کتابخوانی 188 نفر از اعضا پاسخنامه شرکت در مسابقه را به واحد فرهنگی هنری این ستاد تحویل دادند.
188 نفر از اعضای کانون های مساجد کردستان در مسابقه کتابخوانی «ماجرای عشق من» شرکت کردند

به گزارش روابط عمومی فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان، «کامل گلباغی» با اعلام این خبر اظهار کرد: مسابقه کتابخوانی «ماجرای عشق من» به همت موسسه فرهنگی حضرت خدیجه (س) در قالب شنبه های کتاب در کانون های فرهنگی هنری مساجد کردستان برگزار شد.

 مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کردستان، با بیان اینکه «این تو و این ماجرای عشق من» عنوان کتابی است که در مورد زندگی حضرت خدیجه (س) نوشته شده است، افزود: فراخوان این مسابقه کتابخوانی در ابان ماه امسال در بین کانون های مساجد استان اعلام شد و پاسخنامه مسابقه نیز در هفته کتاب و کتابخوانی از علاقه مندان شرکت در این مسابقه کتابخوانی اخذ شد.

 وی با اشاره به مهلت شرکت در این مسابقه کتابخوانی ادامه داد: مهلت ارسال پرسشنامه ۶ آبان تا ۴ آذر سال جاری تعیین شده بود که امروز در آخرین روز شرکت در این مسابقه تعداد 188 پاسخنامه از علاقه مندان جمع آوری شد.

 مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کردستان، با بیان اینکه نتایج مسابقه نیز ۳۰ آذر سال جاری همزمان با سالروز میلاد حضرت زینب (س) اعلام می شود، اضافه کرد: برای برگزیدگان مسابقه کتابخوانی «ماجرای عشق من» ۲۰ کارت هدیه به مبلغ پنج میلیون ریال و ۱۱۰ کارت هدیه به مبلغ یک میلیون و یکصد هزار ریال در نظر گرفته شده است.

 گلباغی همچنین گفت: کتاب «این تو و این ماجرای عشق من» شرحی بر زندگی حضرت خدیجه (س) نوشته انسیه سادات هاشمی در قالب رمان مشتمل بر ۷۹ صفحه در قطع پالتویی در شمارگان پنج نسخه با قیمت ۳۰ هزار ریال از سوی انتشارات طوبی محبت در سال ۱۳۹۷ منتشر شد و امسال چاپ دوم آن در بازار کتاب توزیع شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان
اشتراک در
کلیدواژه ها: مسابقه کتابخوانی در کردستان- ماجرای عشق من
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید