نمایش جزییات خبر
۶ آذر ۱۳۹۹ ۱۲:۴۸

مسابقه قرآنی «رفاقت نه رقابت» در سنندج برگزار می شود

رنجبر از برگزاری مسابقات قرآنی در فضای مجازی با عنوان «رفاقت نه رقابت» توسط کانون فرهنگی چهاریارنبی سنندج خبر داد.
مسابقه قرآنی «رفاقت نه رقابت» در سنندج برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فهمای کردستان، حسن رنجبر با تشریح مسابقه قرانی رفاقت نه رقابت در کانون چهاریارنبی اظهار کرد: این کانون فرهنگی مسابقات قرآنی ویژه بچه‌های مسجد را در فضای مجازی با عنوان «رفاقت نه رقابت» برگزار می‌کند.

مدیر کانون فرهنگی هنری چهاریارنبی سنندج به رشته‌های این مسابقه قرآنی پرداخت و افزود: حفظ، قرائت، نماز و نقاشی آیات از رشته‌های این مسابقات قرآنی است که ویژه کودکان و نوجوانان عضو کانون فرهنگی چهاریارنبی سنندج برگزار می‌شود.

 وی خاطر نشان کرد: بچه‌های مسجد چهار یارنبی حاشیه شهر سنندج در فعالیت‌های فرهنگی و قرآنی این کانون حضور فعال دارند و از مسابقات قرآنی نیز استقبال می‌کنند.

 مدیر کانون فرهنگی هنری چهاریارنبی سنندج عنوان کرد: کودکان و نوجوانان مسجدی با مشارکت والدین خود در خانه در این دوره از مسابقات شرکت می‌کنند.

 رنجبر اضافه کرد: کودکان و نوجوانان سایر محلات سنندج نیز از این مسابقه مجازی استقبال کردند و در مسابقه «رفاقت نه رقابت» مشارکت داشتند.

 وی هدف کودکان و نوجوانان مسجدی در فعالیت‌های فرهنگی و قرآنی را دیده شدن و شکوفایی استعدادهایشان دانست و گفت: نیاز است زمینه فعالیت بیشتر کودکان و نوجوانان در فعالیت‌های مسجدی چه به صورت حضوری و چه به صورت مجازی فراهم شود.

 گفتنی است؛ کانون فرهنگی هنری چهاریارنبی ازسال  ۸۲تاسیس شده و۳۳۰عضودارد، این کانون فرهنگی در زمینه قرآنی با ۳ مربی قرآن خواهر و ۳ مربی برادر کلاس‌های روخوانی و روانخوانی، تجوید، قرائت، حفظ، و مفاهیم قرآنی درطول سال برگزار می‌کند

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان
اشتراک در
کلیدواژه ها: مسابقه قرآنی در کانون مساجد کردستان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید