نمایش جزییات خبر
۴ آذر ۱۳۹۹ ۱۳:۳۹

آماده تاسیس کتابخانه در دبستان شهید چمران هستیم

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتی گفت: آماده تاسیس کتابخانه در دبستان شهید چمران خورموج جهت ترویج فرهنگ مطالعه هستیم.
آماده تاسیس کتابخانه در دبستان شهید چمران هستیم

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، حمید زارعی در بازدید از باشگاه کتابخوانی تفکر مدرسه شهید چمران 2 خورموج گفت: توجه به کتاب و کتابخوانی در هر جامعه ای موجب کاهش آسیب‌های اجتماعی و رشد و بالندگی افراد می شود.

وی بیان داشت: دیدار چهره به چهره با مروجان و اعضای باشگاه های کتابخوانی و آشنایی با فعالیت ها از محسنات طرح جام باشگاه‌ها بود که به دلیل شیوع ویروس کرونا مقدور نیست.

زارعی اظهار کرد: نگاه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان به باشگاه های کتابخوانی به صورت ویژه است زیرا این توجه زمینه انس گرفتن کودکان و نوجوانان از سن ابتدایی به کتاب می شود.

وی افزود: وجود فرهیختگان و فعالان فرهنگی یکی از ویژگی های بارز مجموعه مدیریت مدرسه شهید چمران است که این یک امتیاز مثبت و موثر در امر موضوع کتاب می باشد.

رئیس نهاد کتابخانه‌های عمومی شهرستان دشتی بیان کرد: توجه و اهمیت به کتاب و کتابخوانی از سوی مدرسه میتواند اوقات فراغت دانش‌آموزان را به صورت مفید پوشش دهد.

محمد احمدی در ادامه ضمن استقبال از برنامه‌های کتابخوانی مدرسه، قول همکاری و حمایت از طرح‌های کتابخوانی و تهیه کتاب به کتابخانه مدرسه داد.

در ادامه رضا بنجویی مدیر مدرسه شهید چمران گزارشی از فعالیت‌های مدرسه در حوزه کتاب و باشگاه های کتابخوانی بیان نمود.

حیاتی تسهیلگر باشگاه کتابخوانی تفکر مدرسه شهید چمران خورموج است که با اجرای برنامه هایی خلاقانه نقش مهمی در افزایش سرانه مطالعه دانش آموزان مدرسه دارد.

لازم به توضیح است در این بازدید ۴۰ جلد کتاب به باشگاه کتابخوانی تفکر مدرسه شهید چمران 2 خورموج اهداء شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید