نمایش جزییات خبر
۴ آذر ۱۳۹۹ ۱۳:۲۸

اجرای 46 برنامه به مناسبت هفته کتاب در دشتی

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتی گفت: بیش از 46 برنامه متنوع فرهنگی به مناسبت بیست و هشتمین هفته کتاب جمهوری اسلامی در حوزه کتاب و کتابخوانی در شهرستان اجرا شد.
اجرای 46 برنامه به مناسبت هفته کتاب در دشتی

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، حمید زارعی با اعلام این خبر بیان کرد: فرهنگ یکی از عوامل رشد و توسعه جامعه است که کتابخوانی نقش موثری در این راستا دارد.

وی اظهار داشت: با توجه به عصر تکنولوژی و اهمیت کتاب و کتابخوانی در این موضوع، ترویج فرهنگ مطالعه یکی از الزامات جامعه است که تحقق این مهم با برنامه ریزی و اجرای برنامه هایی خلاق فرهنگی و هنری امکان پذیر می باشد.

زارعی عنوان کرد: هفته‌ کتاب فرصتی مناسب برای افزایش سرانه مطالعه است و برگزاری بیست و هشت دوره هفته نشان دهنده نقش و تاثیر عمیق این مهم می باشد.

وی تصریح کرد: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتی نیز برنامه هایی را در این هفته تدارک دیده بود که با توجه به شیوع ویروس کرونا اغلب برنامه ها از طریق فضای مجازی برگزار شد.

زارعی به اجرای 46 برنامه مختلف و متنوع در هفته کتاب اشاره کرد و افزود: نواختن زنگ مجازی هفته کتاب، نشست کتابخوان با حضور فعالان کتابخوانی، تقدیر از کتابدار کتابخانه دانش، افتتاح بخش دشتی شناسی در کتابخانه عمومی خورموج، اهداء کتاب به باشگاه های کتابخوانی کودک و نوجوان و مدرسه آذین خورموج، رونمایی از کتاب، اهداء کتاب به کارکنان اداره، دیدار با نویسندگان شهرستان به صورت مجازی، برگزاری مسابقه کتابخوانی ویژه عموم و مسابقه نقاشی و دلنوشته ویژه کودکان و بازدید از کتابخانه عمومی با حضور امام جمعه و فرماندار بخشی از برنامه های هفته کتاب در شهرستان بود.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید