نمایش جزییات خبر
۳ آذر ۱۳۹۹ ۱۵:۱۴

مروری بر فعالیت‌های نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در ایام هفته کتاب و گرامیداشت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار

نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در ایام هفته کتاب و گرامیداشت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار ۱۳۹۹ با برگزاری صدها نشست رونمایی، نقد و معرفی کتاب، بهره برداری از ۳۱ کتابخانه عمومی و همچنین برگزاری مراسم معرفی فعالان عرصه کتاب و کتابخوانی در سراسر کشور به صورت مجازی سال متفاوتی را رقم زد.
مروری بر فعالیت‌های نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در ایام هفته کتاب و گرامیداشت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به نقل از نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، این نهاد امسال و در هفته کتاب سالی متفاوت را پشت سر گذاشت. سالی که علی‌رغم گذشته به دلیل شیوع کرونا امکان برگزاری مراسم گرامیداشت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار میسر نشد اما با تلاش و پشتکار مسئولان نهاد همان مراسم با شکوه و جلوه متفاوتی به صورت مجازی برگزار شد.

برنامه ریزی منسجم و هماهنگ مسئولان نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در گرامیداشت ایام هفته کتاب موجب شد تا علاوه بر برگزاری صدها نشست رونمایی، نقد و معرفی کتاب، ۳۱ کتابخانه عمومی در سراسر کشور افتتاح و به بهره برداری برسد.

معرفی برگزیدگان استانی جشنواره کتابخوانی رضوی، برگزاری مراسم استانی گرامیداشت ایام هفته کتاب که با معرفی کتابداران برگزیده و فعالان کتاب و کتابخوانی همراه بود از دیگر فعالیت‌های نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور است.

برای مشاهده اخبار، گزارش‌ها و فعالیت های نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور اینجا (کلیک بر عناوین پرونده) را ببینید.

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید