نمایش جزییات خبر
۳ آذر ۱۳۹۹ ۱۳:۴۶

پیام تسلیت معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درپی درگذشت خادم القرآن حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ محمدحسن راستگو(ره)

دکتر فقهی زاده در پیامی رحلت اندوهبار خادم القرآن الکریم و مجری توانمند برنامه های ارزشمند و جذّاب دینی،جناب حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ محمدحسن راستگو(ره) تسلیت گفت
پیام تسلیت معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درپی درگذشت خادم القرآن حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ محمدحسن راستگو(ره)

به گزارش روابط عمومی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، عبدالهادی فقهی زاده معاون قرآن و عترت در پیامی درگذشت خادم القرآن الکریم جناب حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ محمدحسن راستگو (ره) را تسلیت گفت.

متن پیام به این شرح است :

انا لله وانا الیه راجعون
 رحلت اندوهبار خادم القرآن الکریم و مجری توانمند برنامه های ارزشمند و جذّاب دینی،جناب حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ محمدحسن راستگو(ره) موجب تألم و تأثر فراوان شد.
خاطره خدمات بزرگ هنری و فرهنگی این خدمتگزار صدّیق معارف و سلوک دینی و هنرمند خلاق و مربی خستگی ناپذیر حوزه فعالیت‌های گرانبار قرآنی از یادها نخواهد رفت. نیازشناسی، مخاطب محوری و هنرمندی در طراحی و اجرای برنامه های شادمانه کودکان و نوجوانان خصیصه های برجسته این مربی نام آشنای نسل نوخاسته دهه های اخیر تاریخ معاصر ایران اسلامی است که امیدواریم به فضل الهی همچنان در منش و روش شاگردان این عزیز از دست رفته، در تخاطب با نسل نوخاسته امروز نیز استمرار و جریان داشته باشد و میوه هایی شیرین و خواستنی به بار بنشاند.

کوچ غریبانه این خادم مخلص  قرآن کریم  را به جامعه قرآنی کشور، کودکان و نوجوانان دیروز و امروز و همه هنرمندان آرمان خواه و خانواده محترم این فقید سعید تسلیت می گویم و از خداوند متعال برای این روحانی بافضیلت و اخلاق مدار رضوان و رحمت واسعه و برای بازماندگان معزی صبر و اجر فراوان مسئلت می‌کنم.

عبدالهادی فقهی زاده

معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید