نمایش جزییات خبر
۲ آذر ۱۳۹۹ ۱۲:۱۵

معرفی برگزیدگان مسابقات هفته کتاب در جم

برگزیدگان مسابقات ویژه هفته کتاب در جم معرفی شدند.
معرفی برگزیدگان مسابقات هفته کتاب در جم

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، با پایان یافتن هفته کتاب، برگزیدگان مسابقات ویژه این هفته که از سوی اداره فرهنگ و ارشاد  اسلامی جم برگزار شد، معرفی شدند.

 رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جم گفت: در طول هفته کتاب اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جم چندین برنامه در حوزه کتاب و کتابخوانی با بهره گیری از فضای مجازی را در سطح شهرستان اجرا نمود، و تلاش نمودیم تا با استفاده از ظرفیت شبکه های اجتماعی اطلاع رسانی حداکثری صورت گیرد و الحمدلله شاهد استقبال از این برنامه ها از سوی مردم و به خصوص کودکان و نوجوانان بودیم.

حامدیان در ادامه افزود :از جمله برنامه هایی که در این هفته از سوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جم برگزار شد؛ فیلم صدثانیه ای خوانش کتاب، ارسال بهترین جملات از کتابهایی که خوانده ایم و خوانش بخش هایی از یک کتاب بود که با مشارکت و استقبال قابل توجهی از سوی مردم روبروشد.

گل افروز حامدیان ضمن قدردانی از حضور و استقبال مردم خاطرنشان ساخت: پس از فراخوان جذب آثار قریب به دویست اثر به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جم ارسال شد که پس از بررسی در هر بخش آثار برتر معرفی شدند.

حامدیان در ادامه گفت: در بخش خوانش کتاب در بخش کودک و نوجوان، ایل آی مرادی و پارسا نیکخواه و در بخش بزرگسال فیروز شمشیری و سپیده رفیعی پور به عنوان نفرات برتر انتخاب شدند. همچنین در پویش فیلم صدثانیه ای نازنین زهرا صادقی، امیرعلی بهادری، آیسا شمشیری، محمد طاها دهقان و محمد متین محمودی به عنوان نفرات برتر انتخاب شدند.

وی در ادامه افزود: انشالله تلاش میکنیم  لوح سپاس و هدایای این عزیزان را با در نظرگرفتن شرایط موجود تقدیم نماییم.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید