نمایش جزییات خبر
۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۵:۲۴

هنرمندان با عضویت در صندوق اعتباری هنر از مزایای آن بهره مند شوند

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان گفت: هنرمندان رشته های مختلف برای عضویت در صندوق اعتباری هنر اقدام کنند و از مزایای آن بهره مند شوند.
هنرمندان با عضویت در صندوق اعتباری هنر از مزایای آن بهره مند شوند

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان، ناصر آریایی نیا با اعلام این خبر افزود: هنرمندان فعال در رشته های مختلف هنری که فعالیت آنها مورد تائید باشد، می توانند با عضویت در صندوق اعتباری هنر از مزایای بیمه تامین اجتماعی استفاده کنند.

وی ادامه داد: جهت تائیدیه اولیه مدارکی نظیر عکس،کارت ملی،شناسنامه،ایمیل،شماره کارت بانکی،شماره حساب،شماره شبا،کدپستی،آدرس،مدرک و رشته تحصیلی،رشته هنری،شماره ملی همسر و فرزندان در صورت متاهل بودن، ارائه سابقه بیمه در صورت داشتن بیمه الزامی است.

آریایی نیا با بیان اینکه تعداد بیش از 2 هزار نفر از هنرمندان و نویسندگان در رشته های مختلف عضو صندوق اعتباری هنر هستند، اضافه کرد: هنرمندان باید برای بارگذاری اطلاعات از طریق سایت honarcredit.ir اقدام کنند. هنرمندانی می توانند از بیمه تکمیلی استفاده کنند که در این صندوق عضو باشند.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان تصریح کرد: عضویت در صندوق اعتباری هنر فرصت مناسبی برای هنرمندان تمام رشته های فرهنگی و هنری است که در صورت داشتن شرایط لازم،می توانند از مزایای آن از جمله: حمایت توسعه ای،حمایت های بیمه ای،حمایت های معیشتی و تامین آتیه استفاده کنند.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید