نمایش جزییات خبر
۲۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۸:۰۸

ارسال بیش از 50 اثر از سراسر کشور به دبیرخانه جشنواره ملی شهید مداحی پور

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان ضمن اشاره به آثار رسیده به دبیرخانه این جشنواره گفت: بیش از 50 اثر حاصل فراخوان دبیرخانه جشنواره ملی شهید مداحی پور است که مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این جشنواره هنوز تمام نشده است.
ارسال  بیش از 50 اثر از سراسر کشور به دبیرخانه جشنواره ملی شهید مداحی پور

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان، حسین اسحاقی در این باره اظهارداشت: آثار دریافتی در سطح بسیار بالایی در رشته های نستعلیق، شکسته نستعلیق، نسخ و ثلث از سراسر کشور می باشند.

وی حضور چشمگیر خوشنویسان برتر ایران در این جشنواره را نشان دهنده بالا بودن سطح جشنواره دانست و عنوان کرد: در این جشنواره رقابت شدیدی بین شرکت کنندگان ایجاد شده است؛ و هنرمندان خوشنویس آثارشان را در سالجاری و با توجه به موضوعات مرتبط با جشنواره که در فراخوان اعلام شده است ارسال کرده اند.

اسحاقی خاطرنشان کرد: با توجه به استقبال و تماس های مکرر هنرمندان خوشنویس از سراسر کشور احتمال تمدید مهلت ارسال اثر وجود دارد، این مهم متعاقبا از طریق سایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان اطلاع رسانی می شود.

وی از اهدای تندیس جشنواره همراه با لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ ٢٠ میلیون ریال به نفر اول خبر داد و گفت: به نفر دوم لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ 16 میلیون ریال و  به نفر سوم لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ ١2 میلیون ریال اهدا خواهد شد.

اسحاقی عنوان کرد: همچنین جوایز بخش شرکت کنندگان دوره خوش و عالی در هر رشته لوح تقدیر و مبلغ 10 میلیون ریال اهدا می شود.

گفتنی است، این جشنواره به علت شرایط رایج بر امور کشور به لحاظ انتشار ویروس کرونا همچون دیگر برنامه های هنری بصورت مجازی و در صورت تصمیم گیری دبیرخانه جشنواره، اختتامیه بصورت انلاین از طریق فضای مجازی برگزار می شود.

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید