نمایش جزییات خبر
۲۲ آبان ۱۳۹۹ ۱۵:۴۲

تبدیل کانون‌های فهما به نقطه جوشان تحولِ جامعه در گرو ارتقای توانمندی‌های مدیران کانون‌ها است

راستینه با اشاره به جایگاه فعالیت‌های مسجدی و نقشی که جوانان در این عرصه می‌توانند ایفا کنند، گفت: امروز تبدیل کانون‌های فهما به نقطه جوشان تحول در جامعه در گرو ارتقا توانمندی‌های مدیران کانون‌ها است.
تبدیل کانون‌های فهما به نقطه جوشان تحولِ جامعه در گرو ارتقای توانمندی‌های مدیران کانون‌ها است
به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما)، احمد راستینه هفشجانی نماینده مردم شهرستان‌های شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در دیدار با مدیر و کارکنان ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد، طی سخنانی اظهار کرد: با ارتقاء توانمندی های مدیران و اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد این مراکز تبدیل به نقطه جوشان تحول در جامعه خواهند شد.
 
وی با تاکید بر تبیین نقش مسجد در رشد و شکوفایی فرهنگی کشور، تصریح کرد: وقتی به نقش مسجد توجه می کنیم، می بینیم هرگاه مساجد ما پویا و پرتحرک و با نشاط بوده اند و جوانان در مساجد حضور پیدا کردند در بسیاری از امورات کشور نقش آفرین شده اند.
 
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بازدیدهایی از کانون های فرهنگی هنری مساجد داشته است، افزود: یکی از این کانون ها با ایجاد مرکز خیریه بیش از سه هزارنفر را تحت پوشش دارد و کانونی دیگر با تامین بیش از 100 جهیزیه برای نوعروسان یک نقش آفرینی جدی اجتماعی داشته است که جای تقدیر و تشکر دارد.
 
راستینه تصریح کرد: باید نیروهای خوب را در کانون های فرهنگی هنری کشف کرد و یک برنامه جامع تربیتی برای رشد و ارتقاء فرهنگی کانون ها طراحی شود و برنامه های تشکیلاتی و نظام سازی آموزش داده شود.
 
 نماینده مردم شهرستان‌های شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم تهیه و تدوین نظام نامه جامع رشد معرفتی و تشکیلاتی کانون های فرهنگی هنری مساجد ، افزود: آماده هرگونه کمک و حمایت در کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی به کانون های فرهنگی هنری مساجد هستیم.
 
 
روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور
اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید