نمایش جزییات خبر
۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۴۲

اعلام شرایط خرید کتاب توسط اعضای باشگاه‌های پنجمین دوره جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان : بر اساس اعلام معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد و اسلامی، به‌منظور توسعه فرهنگی و ترویج کتاب‌خوانی با همکاری ستاد هماهنگی شهرها و روستاهای دوستدار کتاب سراسر کشور و موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران « پنجمین جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان» برگزار می شود.
اعلام شرایط خرید کتاب توسط اعضای باشگاه‌های پنجمین دوره جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، رضا کمالی زرکانی به شیوه نامه خرید کتاب با تخفیف از کتابفروشی ها اشاره کرد و گفت : از جمله حمایت‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان، مهدکودک‌های فعال ارائه یارانه ویژه از طریق کتاب‌فروشی‌ها برای خرید کتاب است که با شرایط زیر انجام می‌گیرد.

 ماده ۱:  فهرستی از کتاب‌های برگزیده ۸ سال اخیر تدوین شده است که در اختیار کتاب‌فروشان با عنوان کتاب‌های پیشنهادی پنجمین دوره جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان قرار می‌گیرد.

  ماده ۲:  به اعضای باشگاه‌های کتاب‌خوانی به ازای خرید تا سقفِ ۸۰ هزار تومان ۵۰ درصد از لیست کتاب پیشنهادی جام باشگاه‌ها و سایر کتاب‌های کودک و نوجوان ۳۰ درصد یارانه تعلق می‌گیرد.

  ماده ۳:  تخفیف ویژه اعضای باشگاه‌های کتاب‌خوانی و مهدکودک‌ها است و صرفاً در کتاب‌فروشی‌هایی ارائه خواهد شد که در سایت خانه کتاب ایران  jam.ketab.ir  عضو شده باشند و فهرست این کتاب‌فروشی‌ها از طریق این سایت در هر شهر اعلام می‌شود.

 ماده ۴:  فهرست کتاب‌های پیشنهادی در سایت خانه کتاب ایران بارگذاری و از طریق ستادهای اجرایی شهرستان‌ها به باشگاه‌ها و کتاب‌فروشی‌های مشارکت‌کننده در جام و مهدکودک‌ها اطلاع‌رسانی می‌شود.

 ماده ۵:  ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستانهای مختلف کشور ضروری است با همکاری کتاب‌فروشان امکان تهیه فضا و میز جداگانه‌ای را برای کتاب‌های فهرست در نظر بگیرند و پوستر جام را در جای مناسب نصب کنند.

 ماده ۶:  فهرست کتاب‌های تأییدشده در اختیار کتاب‌فروشان و باشگاه‌ها و مهدکودک‌ها قرار خواهد گرفت.

 ماده ۷:  کتاب‌فروشان بر اساس فهرستی که درسایت خانه کتاب بارگذاری شده،کتاب‌ها را با تخفیف ارائه خواهند کرد.

 ماده ۸:  اسامی اعضای باشگاه‌ها و مهدکودک‌ها از طریق ستادهای اجرایی شهرستان‌ها با هماهنگی دبیرخانه مرکزی جام به‌طور رسمی در اختیار کتاب‌فروشی‌های هر شهر و خانه کتاب قرار می‌گیرد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید