نمایش جزییات خبر
۱۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۳:۰۳

انتخاب هیات داوران بازبین سی و دومین جشنواره تئاتراستان هرمزگان

طی حکمی از سوی دبیر سی و دومین جشنواره تئاتر استان هرمزگان، مجید سرنی زاده، یاسین بهرامی و سارا توکلی به ‌عنوان داوران بازبینی سی و دومین جشنواره تئاتر استانی انتخاب شدند.
انتخاب هیات داوران بازبین سی و دومین جشنواره تئاتراستان هرمزگان
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، دبیر سی و دومین جشنواره تئاتر استان هرمزگان اظهار کرد: ۱۰ نمایش از شهرستان های بندرعباس،میناب، رودان، حاجی آباد، جزیره هرمز متقاضی حضور در سی و دومین جشنواره تئاتر استانی شدند.

حسین کریمی از آغاز کار بازبینی آثار رسیده به دبیرخانه این جشنواره خبر داد و افزود: بازبینی نمایش ها از ۵ آبان ماه  انجام خواهد شد و  نتایج نهایی یک روز بعد از بازبینی اعلام و نمایش های انتخاب شده در جشنواره معرفی می شوند.

وی با اشاره به تفکیک شهرستانی نمایش ها متقاضی شرکت در این دوره از جشنواره بیان کرد: ۵ نمایش از شهرستان بندرعباس، ۲ نمایش از میناب، یک نمایش از رودان ، یک نمایش از شهرستان حاجی آباد، یک نمایش ازجزیره هرمز،  برای شرکت در سی و دومین جشنواره تئاتر استانی هرمزگان اعلام آمادگی کردند.

وی عنوان کرد : داوران بازبین سی و دومین جشنواره تئاتر استانی به عهده مجید سرنی زاده، یاسین بهرامی و سارا توکلی خواهد بود.

سی و دومین جشنواره تئاتر استانی از ۲۶ الی ۳۰ آبان ماه در بندرعباس برگزار می شود.

 

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید