نمایش جزییات خبر
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان تاکید کرد
۷ آبان ۱۳۹۹ ۱۳:۲۱

استفاده از ظرفیت صدا و سیما برای اجرای پنج جشنواره و رویداد ملی در استان سمنان

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان بر همکاری و مشارکت صدا و سیمای مرکز سمنان در اجرای پنج جشنواره و رویداد ملی فرهنگی هنری در این استان تاکید کرد.
استفاده از ظرفیت صدا و سیما برای اجرای پنج جشنواره و رویداد ملی در استان سمنان

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، فرشید فلاح روز چهارشنبه در نشستی با حجت الاسلام مصطفی توکلیان مدیرکل صدا و سیمای مرکز سمنان با تبیین برنامه های این اداره کل در سال 99 اظهار داشت: امسال پنج جشنواره و رویداد ملی در برنامه این اداره کل قرار دارد که در راس آنها برگزاری جشنواره ملی هنرهای مفهومی رضوی و جشنواره ملی هنرهای قرآنی آیات قرار دارد.

وی، هدف جشنواره هنرهای مفهومی رضوی (آهوان) را تبیین و معرفی شخصیت و معارف حضرت امام رضا (ع) در قالب هنرهای نو و جدید بیان کرد و اظهار داشت: برگزاری سوگواره ملی و بین المللی مهر محرم، برگزاری برنامه های مرتبط با معرفی سمنان به عنوان پایتخت کتاب و برگزاری نکوداشت ملی آیت الله سیدمحمود حسینی شاهرودی از دیگر برنامه های ملی این اداره کل است.

فلاح، با تاکید بر ضرورت همکاری صدا و سیما در اجرای این برنامه ها، استفاده از ظرفیت فضای مجازی، زمینه سازی برای استفاده هر چه بهتر از اعتبارات بند چ و بررسی سایر زمینه های همکاری با صدا و سیما و نیز استفاده از ظرفیت های این مرکز و رسانه ملی برای توسعه فرهنگ استان را از دیگر اهداف این نشست برشمرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان خاطرنشان ساخت: مهمترین هدف در استفاده از اعتبارات بند چ، بهتر و بیشتر دیده شدن استان سمنان در سطح ملی و معرفی توانمندی های فرهنگی، اقتصادی و سیاسی اجتماعی این استان است.

در این نشست که مدیران صدا و سیمای مرکز سمنان و نیز مسوولان این مرکز به همراه معاونان فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و مسوول دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی استان سمنان حضور داشتند در خصوص راههای توسعه همکاری های فرهنگی و استفاده از ظرفیت های این دو دستگاه برای توسعه فرهنگ و هنر این استان بحث و تبادل نظر شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید