نمایش جزییات خبر
۷ آبان ۱۳۹۹ ۱۳:۰۴

اعلام آمادگی مدیرکل صدا و سیمای سمنان برای همکاری در برگزاری جشنواره ملی هنرهای مفهومی رضوی (آهوان)

مدیرکل صدا و سیمای استان سمنان، از آمادگی خود برای همکاری در برگزاری جشنواره ملی هنرهای مفهومی رضوی (آهوان) خبرداد و گفت: در برگزاری این جشنواره شریک و همکار خواهیم بود.
اعلام آمادگی مدیرکل صدا و سیمای سمنان برای همکاری در برگزاری جشنواره ملی هنرهای مفهومی رضوی (آهوان)

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، حجت الاسلام مصطفی توکلیان روز چهارشنبه در نشستی با مدیرکل و معاونان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان افزود: در جشنواره که به نام حضرت امام رضا (ع) و مرتبط با آستان شریف آن حضرت است خود را همکار و شریک خود در برگزاری آن بدانید.

وی فعالیت های این دو دستگاه را فرهنگی دانست و گفت: در کار فرهنگی محور فعالیت های صدا و سیما منطبق بر رهنمودها و دیدگاههای حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری است و مهمترین هدف در این زمینه فرهنگ سازی و ارتقای سطح فرهنگی جامعه است.

توکلیان تصریح کرد: تعالی فرهنگ مردم استان و برجسته سازی خرده فرهنگ ها محور فعالیت ها و برنامه های صدا و سیما است.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز سمنان با تاکید بر اینکه در اجرای برنامه های فرهنگی و هنری باید به یک نقطه مشترک برسیم ادامه داد: در بخش های مختلف با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی همکاری خواهیم کرد.

وی همچنین خواستار تشکیل کمیته هایی برای بررسی و تحقق برنامه ها و انتظارات بین دو دستگاه فرهنگ و ارشاد اسلامی و صدا و سیما شد.

در این نشست که با حضور فرشید فلاح مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان و معاونان این اداره کل برگزار شد در خصوص انتظارات و برنامه های فرهنگی هنری و نیز راههای توسعه همکاری های این دو دستگاه فرهنگی بحث و تبادل نظر شد.

اولین جشنواره ملی هنرهای مفهومی رضوی (آهوان) امسال به میزبانی سمنان در انواع رسانه های هنرهای جدید نظیر چیدمان، ویدئوآرت، پرفورمنس آرت، هنر شبکه، ورد آرت و ... با موضوع و محوریت معارف رضوی برگزار می شود.

 جشنواره هنرهای مفهومی رضوی (آهوان ) با همکاری بنیاد بین المللی فرهنگی و هنری امام رضا (ع)، معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، استانداری سمنان، اداره کل فرهنگ و ارشاد استان سمنان، دانشکده هنر دانشگاه سمنان و ... برگزار خواهد شد . 

علاقمندان می توانند برای دریافت اطلاعات تکمیلی به سایت www.ahoovan.ir  مراجعه نمایند و یا با دبیرخانه این رویداد به شماره 02333340851   تماس بگیرند. 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید