نمایش جزییات خبر
۷ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۲۴

پرداخت بیش از 100 میلیارد ریال تسهیلات بانکی به کسب و کارهای فرهنگی هنری آسیب دیده از کرونا در خوزستان

معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از پرداخت بیش از 100 میلیارد ریال تسهیلات بانکی به کسب و کارهای فرهنگی هنری آسیب دیده از کرونا در این استان خبر داد.
پرداخت بیش از 100 میلیارد ریال تسهیلات بانکی به کسب و کارهای فرهنگی هنری آسیب دیده از کرونا در خوزستان

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، پرویز عزیزی با اعلام این خبر افزود: با شیوع ویروس کرونا، رکود و تعطیلی کسب و کارهای فرهنگی و هنری و به منظور جبران خسارت وارده و حمایت از فعالان اقتصادی استان در این حوزه و با توجه به مصوبات ستاد ملی کرونا،تسهیلات بانکی برای مراکز بیمه شده و دارای کد کارگاه،اعضای صندوق اعتباری هنر و سایر مراکز فرهنگی و هنری فاقد بیمه در نظر گرفته شد.

وی ادامه داد: با پیگیری های صورت گرفته اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان،ادارات شهرستانی تابعه و همکاری اصحاب فرهنگ و هنر، تا پایان مهلت تعیین شده بیش از 1 هزار و 370 فقره پرونده مربوط به 1 هزار و 866 نفر شاغل در این مشاغل برای دریافت بیش از 215 میلیارد ریال در سامانه کارا ثبت نام و پس از انجام فرآیندهای مربوطه به بانک های استان معرفی شدند.

معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان تصریح کرد: با توجه به مصوبات ستاد ملی کرونا در خصوص ثبت نام متقاضیان واجد شرایط دریافت این تسهیلات،مهلت ثبت نام فعالیت ها و واحدهای فرهنگی،هنری و رسانه ای آسیب دیده از شیوع این ویروس تا پایان مهرماه بوده است.

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید