نمایش جزییات خبر
۷ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۵۸

برای تولید فیلم در حوزه‌ی دفاع مقدس نیازمند حمایت همه‌ی مسئولان استان هستیم

سیدموسی حسینی کاشانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم گفت: برای تولید فیلم در حوزه‌ی دفاع مقدس نیازمند حمایت همه‌ی مسئولان استان هستیم.
برای تولید فیلم در حوزه‌ی دفاع مقدس نیازمند حمایت همه‌ی مسئولان استان هستیم

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم، سیدموسی حسینی‌کاشانی، با تشبیه دفاع مقدس به معدنی که می‌توان گنج‌های ارزشمندی را با کمی کوشش از آن استخراج کرد، اذعان کرد: برای معرفی دفاع مقدس به نسل‌های امروزی باید به برنامه‌های فرهنگی و هنری به صورت جدی توجه و فعالیت‌های مستمر در این حوزه را دنبال کنیم.

وی اظهار داشت: سینما یکی از بهترین و تاثیرگذارترین راه‌هایی‌ست که به واسطه‌ی آن می‌توان ظرفیت‌های دفاع مقدس را به نسل جدید معرفی کرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم، با اشاره به ‌اینکه قدم اول در تولید فیلم‌های خوب چه در حوزه دفاع مقدس چه حوزه‌های دیگر، فیلم‌نامه‌‌ی مناسب و اصولی‌ست، عنوان کرد: البته تولید فیلم‌ در حوزه‌ی دفاع مقدس هزینه بالایی دارد، لذا نیازمند حمایت دستگاه‌های مختلف و همه مسئولان استان هستیم تا بتوانیم این هدف را محقق کنیم.

حسینی کاشانی تصریح کرد: زمانی که انسان برای هدف مقدسی گام بردارد، خداوند او را در گام‌های بعدی یاری خواهد داد و چه هدفی مقدس‌تر از اینکه بخواهیم یاد و خاطرات شهدای عزیز و عظیم‌الشان دوران دفاع مقدس را در ذهن و قلب نسل امروز نهادینه کرده و تصویر قهرمانان واقعی این سرزمین را برای آنها ترسیم کنیم.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید